Kokoelma:

Phytotherapy

  • Elidyn Clematis 20Ml.
    -20%

    Elidyn Clematis 20 ml.

    Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,76
    76,0 € / 100ml
  • Elidyn Vervain 20Ml.
    -18%

    Elidyn Vervain 20 ml.

    Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,36
    78,0 € / 100ml
  • Elidyn Scleranthus 20Ml.
    -18%

    Elidyn Scleranthus 20 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Elidyn Walnut 20Ml.
    -20%

    Elidyn Walnut 20 ml.

    Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,76
    76,0 € / 100ml
  • Elidyn White Chestnut 20Ml.
    -20%

    Elidyn White Chestnut 20 ml.

    Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,76
    76,0 € / 100ml
  • Elidyn Hornbeam 20Ml.
    -18%

    Elidyn Hornbeam 20 ml.

    Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,36
    78,0 € / 100ml
  • Elidyn Honeysuckle 20Ml.
    -18%

    Elidyn Honeysuckle 20 ml.

    Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,36
    78,0 € / 100ml
  • Elidyn Beech 20Ml.
    -18%

    Elidyn Beech 20 ml.

    Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,36
    78,0 € / 100ml
  • Elidyn Cherry Plum 20Ml.
    -20%

    Elidyn Cherry Plum 20 ml.

    Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,76
    76,0 € / 100ml
  • Elidyn Crab Apple 20Ml.
    -20%

    Elidyn Crab Apple 20 ml.

    Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,76
    76,0 € / 100ml
  • Elidyn Pine 20Ml.
    -18%

    Elidyn Pine 20 ml.

    Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,36
    78,0 € / 100ml
  • Elidyn Larch 20Ml.
    -18%

    Elidyn Larch 20 ml.

    Normaalihinta €15,50 77,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,46
    77,5 € / 100ml
  • Elidyn Olive 20Ml.
    -11%

    Elidyn Olive 20 ml.

    Normaalihinta €16,90 84,5 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€2,06
    84,5 € / 100ml
  • Elidyn Star Of Bethlehem 20Ml.
    -20%

    Elidyn Star Of Bethlehem 20 ml.

    Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€3,76
    76,0 € / 100ml
  • Ele2Pharma Termoplus 30Cap.
    -7%

    Ele2Pharma Termoplus 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,90 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€1,57
    0,66 € / 1ud
  • Ele2Pharma Vitex Plus 30Cap.
    -14%

    Ele2Pharma Vitex Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €34,30 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €39,98
    Säästät: -€5,68
    1,14 € / 1ud
  • Energy Feelings Green Tea Matcha Powder 1Kg. Eco Vegan Sg
    -18%

    Energy Feelings Matcha-vihreäteejauhe 1 kg. Luomu, vegaaninen, Sg

    Normaalihinta €104,70 10,47 € / 100gr
    Alennushinta €104,70 Normaalihinta €127,65
    Säästät: -€22,95
    10,47 € / 100gr
  • Energy Feelings Green Tea Matcha Powder 100Gr. Eco Vegan Sg
    -10%

    Energy Feelings Matcha-vihreä tee, jauhe, 100 g. Luomu, vegaaninen, Sg

    Normaalihinta €13,20 13,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€1,40
    13,2 € / 100gr
  • Energy Feelings Camu Camu 100Gr. Eco Vegan Sg
    -40%

    Energy Feelings Camu Camu 100 g. Eco Vegan Sg

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 100gr
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €15,14
    Säästät: -€6,04
    9,1 € / 100gr
  • Energy Feelings Black Maca Powder 500Gr. Eco Vegan Sg
    -12%

    Energy Feelings Maca Negra -jauhe 500 g. Luomu, vegaaninen, Sg

    Normaalihinta €15,70 3,14 € / 100gr
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€2,10
    3,14 € / 100gr
  • Energy Feelings Green Tea Matcha Powder 200Gr. Eco Vegan Sg
    -5%

    Energy Feelings Matcha-vihreä tee, jauhe, 200 g. Luomu, vegaaninen, Sg

    Normaalihinta €25,30 12,65 € / 100gr
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€1,33
    12,65 € / 100gr
  • Energy Feelings Maca Powder 200Gr. Eco Vegan Sg
    -18%

    Energy Feelings Maca-jauhe 200 g. Luomu, vegaaninen, Sg

    Normaalihinta €6,30 3,15 € / 100gr
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,40
    3,15 € / 100gr
  • Enerzona Polyphenols Rx , 24 capsules
    -8%

    Enerzona Polyphenols Rx , 24 capsules

    Normaalihinta €27,80 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€2,31
    1,16 € / 1ud
  • Epitech Normast 600mg, 20 Tablets
    -43%

    Epitech Normast 600 mg, 20 tablettia

    Normaalihinta €26,00 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €45,70
    Säästät: -€19,70
    1,3 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 3H , 31 ml
    -16%

    Equisalud Holopai 3H, 31 ml

    Normaalihinta €13,40 43,23 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€2,55
    43,23 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 4 , 31 ml
    -8%

    Equisalud Holopai 4, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€1,14
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Pai-5 Holopai (Rheumatic Conditions)
    -40%

    Equisalud Pai-5 Holopai (reumasairaudet)

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €22,66
    Säästät: -€8,96
    13,7 € / 1ud
  • Equisalud Pai-13 Holopai (Antibiotic-Anti-infective)
    -19%

    Equisalud Pai-13 Holopai (antibiootti-tulehduslääke)

    Normaalihinta €13,40 13,4 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,61
    Säästät: -€3,21
    13,4 € / 1ud
  • Equisalud Pai-15 Holopai (Antidegenerative.Pre-cancerous)
    -5%

    Equisalud Pai-15 Holopai (degeneraatiota ehkäisevä, syövän kehittymistä estävä)

    Normaalihinta €16,40 16,4 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€0,86
    16,4 € / 1ud
  • Equisalud Pai-1E Holopai (S.N.C. Stimulant)
    -40%

    Equisalud Pai-1E Holopai (keskushermostoa stimuloiva aine)

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €22,66
    Säästät: -€8,96
    13,7 € / 1ud