• Elidyn Olive 20Ml.
-11%

Elidyn Olive 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730340
Elidyn Olive on luonnollinen antioksidantti, jota myydään 20 ml:n pullossa. Tätä tuotetta käytetään kasviperäisessä hoidossa ja luonnonlääketieteessä, jotta voidaan hyödyntää oliiviöljyn antioksidanttisia ominaisuuksia. Elidyn Olive voi auttaa suojaamaan soluja vapaiden radikaalien aiheuttamilta vaurioilta ja edistää yleistä terveyttä.
Normaalihinta €16,90 84,5 € / 100ml
Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€2,06
84,5 € / 100ml
Elidyn Olive 20Ml.
Elidyn Olive 20 ml.
Normaalihinta €16,90 84,5 € / 100ml
Alennushinta €16,90 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€2,06
84,5 € / 100ml

 

 
Elidyn Olive 20 ml on kasviperäinen tuote, joka sisältää oliiviuutetta, joka tunnetaan luonnollisista antioksidanttisista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään auttamaan soluja suojautumaan vapaiden radikaalien aiheuttamilta vaurioilta, jotka voivat edistää ennenaikaista vanhenemista ja erilaisia sairauksia. Elidyn Olive 20 ml:aa voidaan käyttää tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntavan täydennyksenä yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseksi.

Ainesosat

Elidyn Olive 20 ml:n tärkein vaikuttava aine on oliiviuute.