• Elidyn Crab Apple 20Ml.
-20%

Elidyn Crab Apple 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730302
Elidyn Crab Apple on luonnollinen antioksidantti, joka on valmistettu nestemäisestä krab-omenauutteesta. Tätä tuotetta käytetään kasvilääketieteessä vapaiden radikaalien torjumiseen ja solujen terveyden edistämiseen. 20 ml:n pullopakkaus tekee siitä kätevän päivittäiseen käyttöön.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml
Elidyn Crab Apple 20Ml.
Elidyn Crab Apple 20 ml.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Crab Apple on luonnontuote, jota käytetään antioksidanttina. Se toimitetaan 20 ml:n pullossa, ja sitä käytetään fytoterapiassa terveyden edistämiseen ja kehon vapaiden radikaalien torjumiseen. Perustiedoissa ei kuitenkaan anneta tarkempaa kuvausta.

Ainesosat

Elidyn Crab Apple 20 ml:n pääasiallista vaikuttavaa ainetta ei ole mainittu tietokannassa.