• Elidyn Beech 20Ml.
-18%

Elidyn Beech 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730203
Surun ja katkeruuden tunteet voivat saada meidät näkemään asiat negatiivisesta näkökulmasta, ikään kuin lasi olisi aina puoliksi tyhjä eikä se koskaan tulisi muuttumaan. Beech (Fagus sylvatica) on dynamisoitu kukkauute, joka tukee sinua vaikeina hetkinä ja auttaa sinua löytämään uudelleen toivon siitä, että asiat paranevat.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml
Elidyn Beech 20Ml.
Elidyn Beech 20 ml.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Beech 20 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tämän tuotteen laajempaa kuvausta espanjaksi.

Ainesosat

Elidyn Beech 20 ml:n pääasiallista vaikuttavaa ainetta ei ole mainittu tietokannassa.