Kokoelma:

Natural heart medicine

  • Vitarlic Forte 60 tablets – Aged garlic for cardiovascular health
    -20%

    Vitarlic Forte 60 tablettia – Kypsytetty valkosipuli sydän- ja verisuoniterveyden edistämiseen

    Normaalihinta €25,00 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €31,25
    Säästät: -€6,25
    0,42 € / 1ud
  • Tongil Nivelten , 40 capsules
    -19%

    Tongil Nivelten, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€4,04
    0,44 € / 1ud
  • Sotya Omega 369 110 Pearls
    -47%

    Sotya Omega 369, 110 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€5,59
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Red Yeast Rice + Q10 + Dha, 60 Capsules
    -43%

    Sotya Punainen riisihiiva + Q10 + DHA, 60 kapselia

    Normaalihinta €5,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €10,07
    Säästät: -€4,37
    0,1 € / 1ud
  • Sotya Epa Omega 1000 Mg. 50 Pearls
    -28%

    Sotya Epa Omega 1000 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €5,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,46
    Säästät: -€2,06
    0,11 € / 1ud
  • Sotya Omega 3 Fish Oil, 110 Pearls Of 721 Mg
    -5%

    Sotya Omega-3-kalaöljy, 110 kapselia à 721 mg

    Normaalihinta €6,50 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€0,34
    0,06 € / 1ud
  • Soria Natural Olive Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Olivo S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €8,64 17,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,64 Normaalihinta €9,60
    Säästät: -€0,96
    17,28 € / 100ml
  • Soria Natural Ext. Hawthorn Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Valkopihlaja-uute Xxi 50 ml

    Normaalihinta €9,05 18,1 € / 100ml
    Alennushinta €9,05 Normaalihinta €10,05
    Säästät: -€1,00
    18,1 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 9 Crataegus S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 9 Crataegus S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €11,93 23,86 € / 100ml
    Alennushinta €11,93 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€1,32
    23,86 € / 100ml
  • Soria Natural Chinasor 6 Gui Pi Wan, 30 Tablets
    -10%

    Soria Natural Chinasor 6 Gui Pi Wan, 30 tablettia

    Normaalihinta €34,61 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €34,61 Normaalihinta €38,45
    Säästät: -€3,84
    1,15 € / 1ud
  • Soria Natural Whole Garlic, 30 Tablets
    -10%

    Soria Natural Entero-valmisteinen valkosipuli, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,91 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,91 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€0,99
    0,3 € / 1ud
  • Soria Natural 21-C Tensivel 600 Mg Prolonged Release, 30 Capsules
    -10%

    Soria Natural 21-C Tensivel 600 mg, pitkävaikutteinen, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,85 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,85 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,10
    0,33 € / 1ud
  • Solaray Omega 3 450/300 60 Pearls
    -19%

    Solaray Omega 3 450/300, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,58
    Säästät: -€6,38
    0,45 € / 1ud
  • Salus Protecor Hawthorn, 250 ml
    -11%

    Salus Protecor valkopihlaja, 250 ml

    Normaalihinta €20,90 8,36 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,58
    Säästät: -€2,68
    8,36 € / 100ml
  • Salengei Active Resveratrol , 60 capsules
    -17%

    Salengei Active Resveratrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €77,57 1,29 € / 1ud
    Alennushinta €77,57 Normaalihinta €93,76
    Säästät: -€16,19
    1,29 € / 1ud
  • Physalis Krill Omega 3, 60 Capsules
    -31%

    Physalis Krill Omega 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,90 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €35,85
    Säästät: -€10,95
    0,42 € / 1ud
  • Ometrix 3-6-9 60 capsules
    -31%

    Ometrix 3-6-9, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€5,49
    0,21 € / 1ud
  • Nutergia Vecti Pur , 60 capsules
    -21%

    Nutergia Vecti Pur, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,50 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €30,98
    Säästät: -€6,48
    0,41 € / 1ud
  • Nua Biological Nuadha1000 Dietary Supplement , 90 pearls
    -18%

    Nua Biological Nuadha1000 ravintolisä, 90 kapselia

    Normaalihinta €79,40 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €79,40 Normaalihinta €96,42
    Säästät: -€17,02
    0,88 € / 1ud
  • Neurodhax Omega 3 Active 550 mg 80 capsules
    -30%

    Neurodhax Omega 3 Activo 550 mg, 80 kapselia

    Normaalihinta €26,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €38,21
    Säästät: -€11,51
    0,33 € / 1ud
  • Neo Potasio, 50 kapselia
    -27%

    Neo Potasio, 50 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€4,05
    0,22 € / 1ud
  • Neo Garlic, 45 capsules
    -30%

    Neo Ajo, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,70
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,70
  • Naturlider Resveratrol , 60 capsules
    -8%

    Naturlider Resveratrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,72
    0,34 € / 1ud
  • Mundo Natu Oleomega 3 Epa , 30 capsules
    -17%

    Mundo Natu Oleomega 3 EPA, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€3,70
    0,62 € / 1ud
  • Mederi Nut Ateromed, 60 Tablets
    -18%

    Mederi Nut Ateromed, 60 tablettia

    Normaalihinta €76,62 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €76,62 Normaalihinta €93,44
    Säästät: -€16,82
    1,28 € / 1ud
  • Máyla Pharma Omega-3-6-9 30 capsules
    -12%

    Máyla Pharma Omega-3-6-9 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,30
    Säästät: -€2,10
    0,51 € / 1ud
  • Máyla Pharma Omega-3 Krill Oil 30 capsules
    -13%

    Máyla Pharma Omega-3 Krill Oil 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,55
    Säästät: -€2,35
    0,51 € / 1ud
  • Marnys Tensiomar 500 Mg , 60 pearls
    -9%

    Marnys Tensiomar 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€1,21
    0,2 € / 1ud
  • Marnys Krillmar Antarctic Krill Oil, 60 capsules
    -11%

    Marnys Krillmar Antarktiksen krillöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €32,30
    Säästät: -€3,50
    0,48 € / 1ud
  • Lipokrill Plus Food Supplement 60 capsules
    -23%

    Lipokrill Plus -ravintolisä, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,40
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €35,47
    Säästät: -€8,07

Health starts with effective products. In this category of natural heart medicine you will find solutions designed to offer relief, prevention and wellness in every use.

What are natural heart medicine products for?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support daily wellness with trusted, specialised options.

Key benefits for your wellbeing

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy natural medicine for the heart with the peace of mind of doing so in an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal natural medicine for the heart.

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.