Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Aboca Colilen IBS, 60 Capsules
    -23%

    Aboca Colilen IBS, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €26,90
    Säästät: -€6,20
    0,35 € / 1ud
  • Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules
    -15%

    Aquilea Gases Forte kasvikarbon, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,66 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,66 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€2,59
    0,24 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 50 Capsules
    -26%

    Aboca Coligas Fast, 50 kapselia

    Normaalihinta €13,70 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,80
    0,27 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets
    -29%

    Aboca Coligas Fast -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 90 tablets
    -19%

    Aboca Aliviolas Fisiolax ummetukseen, 90 tablettia

    Normaalihinta €14,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€3,30
    0,16 € / 1ud
  • Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets
    -15%

    Aquilea Digestivo, 30 purutablettia

    Normaalihinta €8,77 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,77 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€1,55
    0,29 € / 1ud
  • Roha-Max 60 g
    -6%

    Roha-Max 60 g

    Normaalihinta €7,30 12,17 € / 100gr
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€0,49
    12,17 € / 100gr
  • Kijimea Irritable Colon Pro, 84 Capsules
    -18%

    Kijimea Colon Irritable Pro, 84 kapselia

    Normaalihinta €78,50 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €78,50 Normaalihinta €96,01
    Säästät: -€17,51
    0,93 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 45 Tablets
    -13%

    Aboca Neobianacid, 45 tablettia

    Normaalihinta €15,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,50
    Säästät: -€2,30
    0,34 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules
    -25%

    Kijimea Colon Irritable Pro 28 kapselia

    Normaalihinta €32,60 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €43,22
    Säästät: -€10,62
    1,16 € / 1ud
  • Aboca Finocarbo Plus Intestinal Gas, 50 Capsules
    -24%

    Aboca Finocarbo Plus Suoliston kaasut, 50 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €20,80
    Säästät: -€4,90
    0,32 € / 1ud
  • Aboca Melilax Adult, 6 Micro-enemas of 10 grams
    -27%

    Aboca Melilax Adult, 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €8,20 82,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    82,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams
    -27%

    Aboca Melilax Pediatric, 6 mikroperäruisketta à 5 g

    Normaalihinta €8,20 164,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,00
    164,0 € / 100gr
  • Aboca Colilen IBS, 96 Capsules
    -24%

    Aboca Colilen IBS, 96 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€8,60
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes
    -22%

    Aboca Lenodiar Pediatric, 12 pussia

    Normaalihinta €12,30 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,80
    Säästät: -€3,50
    1,03 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 14 Tablets
    -27%

    Aboca Neobianacid, 14 tablettia

    Normaalihinta €6,90 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€2,60
    0,49 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Adult, 20 Capsules
    -16%

    Aboca Lenodiar Adult, 20 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€2,30
    0,6 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 20 Envelopes
    -16%

    Aboca Neobianacid, 20 annospussia

    Normaalihinta €10,80 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€2,00
    0,54 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Pediatric, 30 Envelopes
    -19%

    Aboca Neobianacid Pediatric, 30 pussia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,90
    0,4 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 27 Tablets
    -21%

    Aboca Aliviolas Fisiolax ummetukseen, 27 tablettia

    Normaalihinta €7,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,10
    0,29 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Aliviolas Fisiolax ummetukseen, 45 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€2,70
    0,22 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 30 Capsules
    -22%

    Aboca Coligas Fast, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€2,70
    0,33 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Syrup Constipation, 180 g
    -19%

    Aboca Aliviolas Fisiolax -siirappi ummetukseen, 180 g

    Normaalihinta €11,00 6,11 € / 100gr
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€2,50
    6,11 € / 100gr
  • Roha-Max 30 tablets
    -11%

    Roha-Max 30 tablettia

    Normaalihinta €8,40 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,07
    0,28 € / 1ud
  • Roha-Max 130 gr
    -6%

    Roha-Max 130 g

    Normaalihinta €14,50 11,15 € / 100gr
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€0,87
    11,15 € / 100gr
  • Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets
    -15%

    Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,42 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,42 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€2,37
    0,45 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 70 Tablets
    -19%

    Aboca Neobianacid, 70 tablettia

    Normaalihinta €17,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€4,00
    0,25 € / 1ud
  • Drasanvi Vegetable Carbon Nutrabasicos , 60 capsules
    -29%

    Drasanvi Carbon Vegetal Nutrabasicos, 60 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€3,54
    0,14 € / 1ud
  • Nature Essential Aloe Vera , 60 tablets
    -19%

    Nature Essential Aloe Vera, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,67
    Säästät: -€1,47
    0,1 € / 1ud
  • Nature Essential B-Complex , 30 pearls
    -22%

    Nature Essential B-Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €3,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,90
    Säästät: -€1,10
    0,13 € / 1ud