• Elidyn Scleranthus 20Ml.
-18%

Elidyn Scleranthus 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730074
Elidyn Scleranthus 20 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se sisältää Scleranthus annuus -uutetta, joka on tunnettu immuunijärjestelmää säätelevistä ominaisuuksistaan. Tuote toimitetaan 20 ml:n pullossa, ja sen terveysvaikutusten saavuttamiseksi suositellaan noudattamaan valmistajan antamia käyttöohjeita.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Elidyn Scleranthus 20Ml.
Elidyn Scleranthus 20 ml.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Scleranthus 20 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Sitä käytetään parantamaan elimistön reagointia sairauksiin ja vahvistamaan kehon luonnollista puolustuskykyä. Tämä tuote on valmistettu Scleranthus annuus -kasvista, jolla on immuunijärjestelmää sääteleviä ja antioksidanttisia ominaisuuksia. Sen säännöllinen käyttö voi auttaa ehkäisemään sairauksia ja edistämään yleistä terveyttä.