• Elidyn Larch 20Ml.
-18%

Elidyn Larch 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730326
Elidyn Larch 20 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se sisältää lehtikuusen uutetta, joka tunnetaan immuunijärjestelmää säätelevistä ominaisuuksistaan. Tämä valmiste voi auttaa parantamaan immuunijärjestelmän reagointia sairauksiin ja edistää parempaa vastustuskykyä infektioita vastaan.
Normaalihinta €15,50 77,5 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,46
77,5 € / 100ml
Elidyn Larch 20Ml.
Elidyn Larch 20 ml.
Normaalihinta €15,50 77,5 € / 100ml
Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,46
77,5 € / 100ml

 

 
Elidyn Larch 20 ml on fytoterapeuttinen valmiste, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se sisältää lehtikuusen uutetta, joka on tunnettu immuunijärjestelmää säätelevistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään parantamaan immuunijärjestelmän reagointia infektioihin ja sairauksiin, mikä auttaa ehkäisemään ja torjumaan virus- ja bakteerisairauksia. Säännöllinen käyttö voi auttaa vahvistamaan kehon puolustuskykyä ja edistämään yleistä terveyttä.