Kokoelma:

Phytotherapy

  • Equisalud Emotionlife Control , 50 ml
    -7%

    Equisalud Emotionlife Control, 50 ml

    Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€1,93
    49,4 € / 100ml
  • Equisalud Emotionlife Confidence , 50 ml
    -13%

    Equisalud Emotionlife Confidence, 50 ml

    Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €28,23
    Säästät: -€3,53
    49,4 € / 100ml
  • Equisalud Emotionlife Joy 50Ml.
    -36%

    Equisalud Emotionlife Joy 50 ml.

    Normaalihinta €24,70 49,4 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €38,81
    Säästät: -€14,11
    49,4 € / 100ml
  • Equisalud Holomega Holomsm 180 Capsules
    -18%

    Equisalud Holomega Holomsm 180 kapselia

    Normaalihinta €65,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €79,26
    Säästät: -€13,96
    0,36 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Betaglucan 180 Capsules
    -37%

    Equisalud Holomega Betaglukaania 180 kapselia

    Normaalihinta €90,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €90,00 Normaalihinta €142,93
    Säästät: -€52,93
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Antiox Plus 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Antiox Plus 180 kapselia

    Normaalihinta €97,30 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €97,30 Normaalihinta €159,41
    Säästät: -€62,11
    0,54 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Ocular 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Ocular 180 kapselia

    Normaalihinta €98,10 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €98,10 Normaalihinta €159,57
    Säästät: -€61,47
    0,55 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Same 180 Capsules
    -32%

    Equisalud Holomega Same 180 kapselia

    Normaalihinta €144,51 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €144,51 Normaalihinta €212,83
    Säästät: -€68,32
    0,8 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Superadrinol Plus 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Superadrinol Plus 180 kapselia

    Normaalihinta €96,60 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €96,60 Normaalihinta €159,57
    Säästät: -€62,97
    0,54 € / 1ud
  • Equisalud Pranalife 2, 50Ml.
    -35%

    Equisalud Pranalife 2, 50 ml.

    Normaalihinta €25,40 50,8 € / 100ml
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €38,81
    Säästät: -€13,41
    50,8 € / 100ml
  • Equisalud Yap 04 Spleen Stomach , 31 ml
    -13%

    Equisalud Yap 04 Perna ja vatsa, 31 ml

    Normaalihinta €15,10 48,71 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,40
    Säästät: -€2,30
    48,71 € / 100ml
  • Equisalhealth Yap-15 Organic Liquid Escape
    -18%

    Equisalud Yap-15 Elimistön nesteiden poistuminen

    Normaalihinta €14,70 14,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,83
    Säästät: -€3,13
    14,7 € / 1ud
  • Equisalud Yap-16 Bi by Heat-Humidity
    -35%

    Equisalud Yap-16 Bi – lämpö- ja kosteusherkkä

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €24,31
    Säästät: -€8,61
    15,7 € / 1ud
  • Equisalud Yap 19 , 31 ml
    -14%

    Equisalud Yap 19, 31 ml

    Normaalihinta €14,80 47,74 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,17
    Säästät: -€2,37
    47,74 € / 100ml
  • Equisalud Ext.Passionflower 31Ml.
    -33%

    Equisalud Ext. Pasiflora 31 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Equisalud Holonux 31Ml.
    -39%

    Equisalud Holonux 31 ml.

    Normaalihinta €17,90 57,74 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €29,57
    Säästät: -€11,67
    57,74 € / 100ml
  • Equisalud Yap 24 , 31 ml
    -7%

    Equisalud Yap 24, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€1,19
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Water , 50 ml
    -15%

    Equisalud Vibroextract Agua, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €26,82
    Säästät: -€4,12
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract H - Hormonal , 50 ml
    -7%

    Equisalud Vibroextract H – Hormonaalinen, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,83
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Holovit Acerola 180 Capsules
    -37%

    Equisalud Holovit Acerola 180 kapselia

    Normaalihinta €66,60 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €66,60 Normaalihinta €105,80
    Säästät: -€39,20
    0,37 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Astragalus 180 Capsules
    -40%

    Equisalud Holofit Astragalus 180 kapselia

    Normaalihinta €63,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €63,80 Normaalihinta €105,49
    Säästät: -€41,69
    0,35 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Ayurveda Gymnema 50 Capsules
    -9%

    Equisalud Holofit Ayurveda Gymnema 50 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €31,45
    Säästät: -€2,95
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Holomega R-Lipoic Acid 50 Capsules
    -37%

    Equisalud Holomega R-lipoiinihappo 50 kapselia

    Normaalihinta €30,16 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €30,16 Normaalihinta €47,63
    Säästät: -€17,47
    0,6 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Melatonin 180 Capsules
    -33%

    Equisalud Holomega Melatoniini 180 kapselia

    Normaalihinta €35,34 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €35,34 Normaalihinta €53,02
    Säästät: -€17,68
    0,2 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Acuric (Uric Acid) 180 Capsules
    -20%

    Equisalud Holomega Acuric (virtsahappo) 180 kapselia

    Normaalihinta €94,10 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €94,10 Normaalihinta €117,01
    Säästät: -€22,91
    0,52 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Hair 180 Capsules
    -34%

    Equisalud Holomega Hair 180 kapselia

    Normaalihinta €77,75 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €77,75 Normaalihinta €116,93
    Säästät: -€39,18
    0,43 € / 1ud
  • Equisalud Oligogluco-Mg Magnesium 30 Ml.
    -5%

    Equisalud Oligogluco-Mg Magnesium 30 ml.

    Normaalihinta €9,43 31,43 € / 100ml
    Alennushinta €9,43 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€0,52
    31,43 € / 100ml
  • Equisalud Oligogluco-Mn Manganese 30Ml.
    -5%

    Equisalud Oligogluco-Mn Mangaani 30 ml.

    Normaalihinta €10,80 36,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€0,57
    36,0 € / 100ml
  • Equisalud Oligogluco-P Phosphorus 30Ml.
    -37%

    Equisalud Oligogluco-P Fosforo 30 ml.

    Normaalihinta €9,00 30,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€5,21
    30,0 € / 100ml
  • Equisalud Oligogluco-Mo Molybdenum 30Ml.
    -37%

    Equisalud Oligogluco-Mo Molybdeeni 30 ml.

    Normaalihinta €9,00 30,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€5,21
    30,0 € / 100ml