• Energy Feelings Green Tea Matcha Powder 1Kg. Eco Vegan Sg
  • Energy Feelings Matcha-vihreäteejauhe 1 kg. Luomu, vegaaninen, Sg
-18%

Energy Feelings Matcha-vihreäteejauhe 1 kg. Luomu, vegaaninen, Sg

SKU-koodiEN8436565921672
Energy Feelings Matcha-vihreä tee, jauhe, 1 kg on vegaaninen ja luomutuote. Matcha-vihreä tee jauheena tunnetaan energisoivista ja antioksidanttisista ominaisuuksistaan. Tuote on saatavana 1 kg:n pakkauksessa, ja se sopii erinomaisesti terveellisten ja herkullisten juomien valmistamiseen.
Normaalihinta €104,70 10,47 € / 100gr
Alennushinta €104,70 Normaalihinta €127,65
Säästät: -€22,95
10,47 € / 100gr
Energy Feelings Green Tea Matcha Powder 1Kg. Eco Vegan Sg
Energy Feelings Matcha-vihreäteejauhe 1 kg. Luomu, vegaaninen, Sg
Normaalihinta €104,70 10,47 € / 100gr
Alennushinta €104,70 Normaalihinta €127,65
Säästät: -€22,95
10,47 € / 100gr

 

 
Energy Feelingsin Matcha-vihreäteejauhe on vegaaninen ja luomutuote, jota myydään 1 kg:n pakkauksissa. Kyseessä on korkealaatuista vihreäteejauhetta. Matcha-tee tunnetaan antioksidanttisista ja energiaa antavista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään pääasiassa kuumien juomien, kuten matcha latte -teen, valmistamiseen, mutta sitä voidaan käyttää myös ruoanlaitossa antamaan makua ja väriä jälkiruokiin, smoothieihin ja muihin ruokiin. Se on terveellinen ja herkullinen vaihtoehto niille, jotka haluavat hyötyä vihreän teen ominaisuuksista.

Ainesosat

Luonnonmukaisesti viljelty matcha-vihreä tee.