• Elidyn Hornbeam 20Ml.
-18%

Elidyn Hornbeam 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730173
Arjen odotukset ja vaatimukset voivat toisinaan tuntua joillekin ihmisille liian raskailta. Horbean (Carpinus betulus) on energisoitu kukkauute, joka auttaa niitä, jotka kokevat, ettei heillä ole tarpeeksi voimaa, kykyjä tai tietoja päivittäisten haasteiden voittamiseen.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml
Elidyn Hornbeam 20Ml.
Elidyn Hornbeam 20 ml.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Hornbeam 20 ml on luonnonlääketieteessä käytettävä kasviperäinen valmiste. Sitä käytetään erilaisten vaivojen hoitoon ja yleisen terveyden edistämiseen. Perustiedoissa ei kuitenkaan anneta tarkempaa kuvausta tuotteesta.