Kokoelma:

Dizziness

  • Neo Ginger, 45 capsules
    -27%

    Neo Jengibre, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
    0,2 € / 1ud
  • Nauserin 6 tablets
    -16%

    Nauserina 6 tablettia

    Normaalihinta €3,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,72
    0,62 € / 1ud
  • Nauserin 30 tablets
    -20%

    Nauserina 30 tablettia

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€2,25
    0,29 € / 1ud
  • Nauserina 18 jelly beans
    -9%

    Nauserina 18 karkkia

    Normaalihinta €10,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€1,07
    0,57 € / 1ud
  • Lavigor Farmareo , 15 ml
    -15%

    Lavigor Farmareo, 15 ml

    Normaalihinta €9,00 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€1,53
    0,6 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Ginger Bio, 40 capsules
    -17%

    Arkopharma Arkocápsulas Luomuintern, 40 kapselia

    Normaalihinta €7,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,57
    0,2 € / 1ud
  • Aquamed Seaband Children 2 units
    -10%

    Aquamed Seaband Lapset, 2 kpl

    Normaalihinta €14,40 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,60
    7,2 € / 1ud
  • Aquamed Seaband Adult 2 units
    -18%

    Aquamed Seaband aikuisille, 2 kpl

    Normaalihinta €12,90 6,45 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€2,78
    6,45 € / 1ud
  • El Naturalista Ginger Plant 80 gr
    -9%

    El Naturalista - Inkivääri, kasvi, 80 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Depremium Travelmina Nutrition, 10 capsules
    -15%

    Depremium Travelmina -ravintolisä, 10 kapselia

    Normaalihinta €4,40 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,19
    Säästät: -€0,79
    0,44 € / 1ud
  • Dietmed Vomistop 15Cap.
    -34%

    Dietmed Vomistop 15 kapselia

    Normaalihinta €6,99 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €6,99 Normaalihinta €10,64
    Säästät: -€3,65
    0,47 € / 1ud
  • Dietmed Ginger 400Mg. 60Comp.
    -10%

    Dietmed Inkivääri 400 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,33
    Säästät: -€1,33
    12,0 € / 1ud
  • Equisalud Pumpkin Seed Oil , 120 capsules
    -15%

    Equisalud Kurpitsansiemenöljy, 120 kapselia

    Normaalihinta €24,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €29,15
    Säästät: -€4,45
    0,21 € / 1ud
  • Equisalud Holoextract Mareum 31Ml.
    -39%

    Equisalud Holoextract Mareum 31 ml.

    Normaalihinta €14,80 47,74 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€9,62
    47,74 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Migrasol 50 Capsules
    -39%

    Equisalud Holofit Migrasol 50 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €31,72
    Säästät: -€12,42
    0,39 € / 1ud
  • Esential Aroms Phytoallergy 5Ml. + 2 Inhaler Sticks
    -13%

    Esential Aroms Phytoallergy 5 ml + 2 inhalaattoritikkuja

    Normaalihinta €13,00 260,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€2,00
    260,0 € / 100ml
  • Farline Lacto B, 10 capsules
    -24%

    Farline Lacto B, 10 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,87
    Säästät: -€2,37
    0,75 € / 1ud
  • Farline Lacto B, 30 capsules
    -27%

    Farline Lacto B, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,71
    Säästät: -€4,21
    0,38 € / 1ud
  • Health Aid Pumpkin Seed Oil 60Comp.
    -23%

    Health Aid Kurpitsansiemenöljy 60 kapselia

    Normaalihinta €20,50 20,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €26,60
    Säästät: -€6,10
    20,5 € / 1ud
  • Herboplanet Myodol 60 Tablets
    -25%

    Herboplanet Miodol 60 tablettia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Lamberts Chromium Complex 60 Tablets
    -11%

    Lamberts Cromo Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €27,30 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€3,50
    0,46 € / 1ud
  • Lamberts L Acetyl Carnitine 60 Capsules
    -13%

    Lamberts L-asetyylikarnitiini 60 kapselia

    Normaalihinta €40,60 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €46,90
    Säästät: -€6,30
    0,68 € / 1ud
  • Lamberts Premtesse For Women 60 Tablets
    -19%

    Lamberts Premtesse naisille, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,85
    Säästät: -€4,45
    0,31 € / 1ud
  • Lamberts Glucosamine Qcv 120 Tablets
    -9%

    Lamberts Glukosamiini Qcv 120 tablettia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Manuka New Zealand Manuka Honey Raw Mgo 400+ Monofloral 250Gr.
    -7%

    Manuka New Zealand Manuka-hunaja, raaka, 400+ mgO, yksikukkaista, 250 g.

    Normaalihinta €56,10 22,44 € / 100gr
    Alennushinta €56,10 Normaalihinta €60,63
    Säästät: -€4,53
    22,44 € / 100gr
  • Pinisan Pinisan 1 Evening Primrose Ac.Primula+Vit.E 220Pearls
    -33%

    Pinisan Pinisan 1 Nattyrkki (Primula) + E-vitamiini 220 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€11,66
    0,11 € / 1ud
  • Pinisan Uricalc 50 ml.
    -24%

    Pinisan Uricalc 50 ml.

    Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,24
    Säästät: -€3,64
    23,2 € / 100ml
  • Pinisan Fito Premium Inkivääri 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Fito Premium Inkivääri 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,30
    Säästät: -€3,10
    0,51 € / 1ud
  • Pinisan-magnesiumsitraatti 60 tablettia
    -30%

    Pinisan-magnesiumsitraatti 60 tablettia

    Normaalihinta €10,10 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €14,43
    Säästät: -€4,33
    0,17 € / 1ud
  • Saludalkalina Slk Reducdol 60 Capsules
    -5%

    Saludalkalina Slk Reducdol 60 kapselia

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€1,17
    0,37 € / 1ud

At Natural medicine for dizziness we offer you a specialised selection of products with pharmaceutical backing, designed to help you take care of your health and well-being effectively and safely.

What are natural medicine for motion sickness products for?

The items in this category are designed to meet specific everyday needs. Whether for hygiene, health, prevention or comfort, their function is aimed at improving your quality of life.

Types of products included

Here you will find everything from traditional to innovative solutions, adapted to different profiles: natural motion sickness medicine for adults, children, practical formats for the home and versions suitable for sensitive skin or frequent use.

Key benefits

Choosing natural medicine for motion sickness in our online pharmacy means opting for highly effective products, made by recognised brands and professionally endorsed. In addition, we guarantee traceability, safety and expert advice.

Where to buy natural medicine for dizziness?

In Farmaciasdirect you can buy natural medicine for dizziness with all the guarantees of an authorized pharmacy. Access competitive prices, fast shipping and exclusive promotions without sacrificing quality.

Your health, one click closer

Explore this category now and order safely online. Taking care of you and your loved ones with natural medicine for dizziness has never been easier.