• Elidyn Walnut 20Ml.
-20%

Elidyn Walnut 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730142

Elidyn Walnut on kasviperäinen valmiste, jota myydään 20 ml:n pakkauksissa.

Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml
Elidyn Walnut 20Ml.
Elidyn Walnut 20 ml.
Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,76
76,0 € / 100ml

 

 

Elidyn Walnut on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon.