Kokoelma:

Phytotherapy

  • Arkopharma Forcapil Anti-Ageing Spray , 125 ml
    -16%

    Arkopharma Forcapil ikääntymistä ehkäisevä suihke, 125 ml

    Normaalihinta €21,00 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€3,90
    16,8 € / 100ml
  • Ynsadiet Eukalyptuslehti, 90 g
    -25%

    Ynsadiet Eukalyptuslehti, 90 g

    Normaalihinta €1,96 2,18 € / 100gr
    Alennushinta €1,96 Normaalihinta €2,61
    Säästät: -€0,65
    2,18 € / 100gr
  • Ynsadiet Fucus, 70 g
    -5%

    Ynsadiet Fucus, 70 g

    Normaalihinta €2,24 3,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,24 Normaalihinta €2,36
    Säästät: -€0,12
    3,2 € / 100gr
  • Ynsadiet-minttu, 30 g
    -25%

    Ynsadiet-minttu, 30 g

    Normaalihinta €1,20 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,61
    Säästät: -€0,41
    4,0 € / 100gr
  • Ynsadiet-fenkolihedelmä, 60 g
    -25%

    Ynsadiet-fenkolihedelmä, 60 g

    Normaalihinta €1,74 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €1,74 Normaalihinta €2,32
    Säästät: -€0,58
    2,9 € / 100gr
  • Ynsadiet Hipericon, 50 g
    -19%

    Ynsadiet Hipericon, 50 g

    Normaalihinta €1,49 2,98 € / 100gr
    Alennushinta €1,49 Normaalihinta €1,85
    Säästät: -€0,36
    2,98 € / 100gr
  • Ynsadiet Pilkottu inkivääri, 70 g
    -25%

    Ynsadiet Pilkottu inkivääri, 70 g

    Normaalihinta €1,89 2,7 € / 100gr
    Alennushinta €1,89 Normaalihinta €2,53
    Säästät: -€0,64
    2,7 € / 100gr
  • Ynsadiet Malva Flor, 30 g
    -30%

    Ynsadiet Malva Flor, 30 g

    Normaalihinta €3,94 13,13 € / 100gr
    Alennushinta €3,94 Normaalihinta €5,62
    Säästät: -€1,68
    13,13 € / 100gr
  • Ynsadiet Manzanilla Dulce Flor, 30 g
    -5%

    Ynsadiet Manzanilla Dulce Flor, 30 g

    Normaalihinta €2,24 7,47 € / 100gr
    Alennushinta €2,24 Normaalihinta €2,36
    Säästät: -€0,12
    7,47 € / 100gr
  • Ynsadiet Melissa-lehti, 30 g
    -25%

    Ynsadiet Melissa-lehti, 30 g

    Normaalihinta €1,31 4,37 € / 100gr
    Alennushinta €1,31 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,44
    4,37 € / 100gr
  • Ynsadiet Piparminttu, 40 g
    -25%

    Ynsadiet Piparminttu, 40 g

    Normaalihinta €1,48 3,7 € / 100gr
    Alennushinta €1,48 Normaalihinta €1,98
    Säästät: -€0,50
    3,7 € / 100gr
  • Ynsadiet Milenrama, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Milenrama, 40 g

    Normaalihinta €1,77 4,43 € / 100gr
    Alennushinta €1,77 Normaalihinta €1,86
    Säästät: -€0,09
    4,43 € / 100gr
  • Ynsadiet Malvavisco, 50 g
    -23%

    Ynsadiet Malvavisco, 50 g

    Normaalihinta €2,88 5,76 € / 100gr
    Alennushinta €2,88 Normaalihinta €3,73
    Säästät: -€0,85
    5,76 € / 100gr
  • Ynsadiet-oliivilehti, 70 g
    -5%

    Ynsadiet-oliivilehti, 70 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Ynsadiet Poleo-minttu, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Poleo-minttu, 40 g

    Normaalihinta €1,77 4,43 € / 100gr
    Alennushinta €1,77 Normaalihinta €1,86
    Säästät: -€0,09
    4,43 € / 100gr
  • Ynsadiet-lakritsijuuri, paloiteltu, 60 g
    -19%

    Ynsadiet-lakritsijuuri, paloiteltu, 60 g

    Normaalihinta €1,49 2,48 € / 100gr
    Alennushinta €1,49 Normaalihinta €1,85
    Säästät: -€0,36
    2,48 € / 100gr
  • Ynsadiet-seljanmarjan kukka, 30 g
    -5%

    Ynsadiet-seljanmarjan kukka, 30 g

    Normaalihinta €3,39 11,3 € / 100gr
    Alennushinta €3,39 Normaalihinta €3,57
    Säästät: -€0,18
    11,3 € / 100gr
  • Ynsadiet musta tee, 50 g
    -5%

    Ynsadiet musta tee, 50 g

    Normaalihinta €1,83 3,66 € / 100gr
    Alennushinta €1,83 Normaalihinta €1,93
    Säästät: -€0,10
    3,66 € / 100gr
  • Ynsadiet Vihreä tee, lehdet, 50 g
    -10%

    Ynsadiet Vihreä tee, lehdet, 50 g

    Normaalihinta €1,58 3,16 € / 100gr
    Alennushinta €1,58 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,17
    3,16 € / 100gr
  • Ynsadiet Tila Flor, 50 g
    -25%

    Ynsadiet Tila Flor, 50 g

    Normaalihinta €4,10 8,2 € / 100gr
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,44
    Säästät: -€1,34
    8,2 € / 100gr
  • Ynsadiet-timjami, 40 g
    -5%

    Ynsadiet-timjami, 40 g

    Normaalihinta €1,66 4,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,66 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,09
    4,15 € / 100gr
  • Ynsadiet-valerianajuuri, 50 g
    -5%

    Ynsadiet-valerianajuuri, 50 g

    Normaalihinta €3,17 6,34 € / 100gr
    Alennushinta €3,17 Normaalihinta €3,34
    Säästät: -€0,17
    6,34 € / 100gr
  • Ynsadiet Punaviini-lehdet, 50 g
    -5%

    Ynsadiet Punaviini-lehdet, 50 g

    Normaalihinta €2,74 5,48 € / 100gr
    Alennushinta €2,74 Normaalihinta €2,88
    Säästät: -€0,14
    5,48 € / 100gr
  • Lehning Climaxol Gel, tube 125 ml
    -15%

    Lehning Climaxol -geeli, 125 ml:n tuubi

    Normaalihinta €12,00 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,15
    Säästät: -€2,15
    9,6 € / 100ml
  • Lehning Pâte Suisse Good Night, 40 sweets
    -5%

    Lehning Pâte Suisse Buenas Noches, 40 karkkia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  • Lehning Pâte Suisse Breathing, 40 candies
    -12%

    Lehning Pâte Suisse Respiración, 40 karkkia

    Normaalihinta €7,99 7,99 € / 1ud
    Alennushinta €7,99 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€1,09
    7,99 € / 1ud
  • Lehning Pâte Suisse Visual Fatigue, 40 sweets
    -8%

    Lehning Pâte Suisse - silmien väsymystä lievittävä, 40 karkkia

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,87
    10,6 € / 1ud
  • Lehning Pâte Suisse Tux, 40 sweets
    -7%

    Lehning Pâte Suisse Tux, 40 karkkia

    Normaalihinta €8,40 8,4 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€0,68
    8,4 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Lemon, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Neobianacid Sitruuna, 45 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,10
    0,32 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Lemon, 14 Tablets
    -20%

    Aboca Neobianacid Sitruuna, 14 tablettia

    Normaalihinta €7,90 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€2,00
    0,56 € / 1ud