Kokoelma:

Phytotherapy

  • Lamberts Multi-Guard Hair Skin & Nails , 60 gummies
    -16%

    Lamberts Multi-Guard Hair Skin & Nails, 60 purukumia

    Normaalihinta €28,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €33,85
    Säästät: -€5,25
    0,48 € / 1ud
  • Lamberts Biome Balance Advance , 30 gummies
    -11%

    Lamberts Biome Balance Advance, 30 purukumia

    Normaalihinta €33,50 1,12 € / 1ud
    Alennushinta €33,50 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€4,30
    1,12 € / 1ud
  • Lamberts Biome Balance , 30 gummies
    -23%

    Lamberts Biome Balance, 30 karkkia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €21,85
    Säästät: -€5,05
    0,56 € / 1ud
  • Herbetom Respir , 500 ml
    -8%

    Herbetom Respir, 500 ml

    Normaalihinta €29,70 5,94 € / 100ml
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €32,11
    Säästät: -€2,41
    5,94 € / 100ml
  • Supradyn Sueño y Serenidad -kumikarkit, melatoniinia ja B6-vitamiinia, 30 kappaletta
    -10%

    Supradyn Sueño y Serenidad -kumikarkit, melatoniinia ja B6-vitamiinia, 30 kappaletta

    Normaalihinta €7,38 7,38 € / 1ud
    Alennushinta €7,38 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,83
    7,38 € / 1ud
  • Angikids Strawberry 15 Gummies
    -12%

    Angikids Mansikka 15 karkkia

    Normaalihinta €9,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,14
    Säästät: -€1,34
    0,65 € / 1ud
  • Angikids Cola 15 Gummies
    -25%

    Angikids Cola 15 karkkia

    Normaalihinta €8,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,14
    Säästät: -€2,74
    0,56 € / 1ud
  • Kneipp Sueño -kumikarkit, 30 kpl
    -15%

    Kneipp Sueño -kumikarkit, 30 kpl

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€1,95
    0,38 € / 1ud
  • Kneipp Sueño -kumikarkit, 60 kpl
    -16%

    Kneipp Sueño -kumikarkit, 60 kpl

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,85
    0,25 € / 1ud
  • Kneipp Stress-gummikarkit, 60 kpl
    -17%

    Kneipp Stress-gummikarkit, 60 kpl

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€2,85
    0,23 € / 1ud
  • Kneipp Memoria -kumikarkit, 60 kpl
    -17%

    Kneipp Memoria -kumikarkit, 60 kpl

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€2,85
    0,23 € / 1ud
  • Kneipp Hiukset ja kynnet -gummit, 60 kpl
    -17%

    Kneipp Hiukset ja kynnet -gummit, 60 kpl

    Normaalihinta €13,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €15,75
    Säästät: -€2,75
    0,22 € / 1ud
  • Kneipp Sueño Niños -kumimakeiset, 30 kpl
    -12%

    Kneipp Sueño Niños -kumimakeiset, 30 kpl

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€1,15
    0,29 € / 1ud
  • Kneipp Lasten immuunijärjestelmää vahvistavat karkit, 30 kpl
    -12%

    Kneipp Lasten immuunijärjestelmää vahvistavat karkit, 30 kpl

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€1,15
    0,29 € / 1ud
  • Kneipp Children's Concentration Gummies , 30 units
    -12%

    Kneipp-karkit lapsille, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€1,15
    0,29 € / 1ud
  • Ysonut Gastrivance, 20 Tablets
    -10%

    Ysonut Gastrivance, 20 tablettia

    Normaalihinta €13,10 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€1,40
    0,66 € / 1ud
  • Physiorelax Forte Plus -voide, 500 ml
    -17%

    Physiorelax Forte Plus -voide, 500 ml

    Normaalihinta €32,70 6,54 € / 100ml
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €39,26
    Säästät: -€6,56
    6,54 € / 100ml
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 2x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 2 x 90 tablettia

    Normaalihinta €28,60 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €35,60
    Säästät: -€7,00
    0,16 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 3x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 3 x 90 tablettia

    Normaalihinta €42,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €42,50 Normaalihinta €53,40
    Säästät: -€10,90
    0,16 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 2x70 Tablets
    -20%

    Aboca Neobianacid, 2 x 70 tablettia

    Normaalihinta €34,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €34,50 Normaalihinta €43,00
    Säästät: -€8,50
    0,25 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 3x70 Tablets
    -20%

    Aboca Neobianacid, 3 x 70 tablettia

    Normaalihinta €51,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €51,30 Normaalihinta €64,50
    Säästät: -€13,20
    0,24 € / 1ud
  • Aboca Colilen IBS, 2x96 Capsules
    -25%

    Aboca Colilen IBS, 2 x 96 kapselia

    Normaalihinta €53,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €53,80 Normaalihinta €71,80
    Säästät: -€18,00
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast Bottle, 2X50 Capsules
    -27%

    Aboca Coligas Fast -pullo, 2 x 50 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €37,00
    Säästät: -€10,00
    0,27 € / 1ud
  • Aboca Grintuss Adult Syrup, 2x180 gr
    -23%

    Aboca Grintuss Adult -siirappi, 2 x 180 g

    Normaalihinta €23,80 6,61 € / 100gr
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €31,00
    Säästät: -€7,20
    6,61 € / 100gr
  • Aboca Grintuss Adult Syrup, 3x180 gr
    -24%

    Aboca Grintuss Adult -siirappi, 3 x 180 g

    Normaalihinta €35,50 6,57 € / 100gr
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €46,50
    Säästät: -€11,00
    6,57 € / 100gr
  • Aboca Grintuss Pediatric Syrup, 2x180 gr
    -27%

    Aboca Grintuss Pediatric -siirappi, 2 x 180 g

    Normaalihinta €22,50 6,25 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €31,00
    Säästät: -€8,50
    6,25 € / 100gr
  • Aboca Neofitoroid Biopomada, 2x40 ml
    -21%

    Aboca Neofitoroid Biopomada, 2 x 40 ml

    Normaalihinta €22,50 28,13 € / 100ml
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€5,90
    28,13 € / 100ml
  • Aboca Neofitoroid Biopomade, 3x40 ml
    -22%

    Aboca Neofitoroid Biopomada, 3 x 40 ml

    Normaalihinta €33,40 27,83 € / 100ml
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €42,60
    Säästät: -€9,20
    27,83 € / 100ml
  • Aboca Sedivitax Tisane, 2x20 Sachets
    -31%

    Aboca Sedivitax -yrttitee, 2 x 20 pussia

    Normaalihinta €15,00 7,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,60
    Säästät: -€6,60
    7,5 € / 1ud
  • Aboca Lynfase Fluid, 2x12 Bottles
    -22%

    Aboca Lynfase -nestemäinen valmiste, 2 x 12 pulloa

    Normaalihinta €45,30 22,65 € / 1ud
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €58,16
    Säästät: -€12,86
    22,65 € / 1ud