• Ynsadiet Malvavisco, 50 g
-23%

Ynsadiet Malvavisco, 50 g

SKU-koodiYN8412016991289
Kuivattua malvavisco-kasvia yrttiteiden valmistukseen, pakkauskoko 50 g.
Normaalihinta €2,88 5,76 € / 100gr
Alennushinta €2,88 Normaalihinta €3,73
Säästät: -€0,85
5,76 € / 100gr
Ynsadiet Malvavisco, 50 g
Ynsadiet Malvavisco, 50 g
Normaalihinta €2,88 5,76 € / 100gr
Alennushinta €2,88 Normaalihinta €3,73
Säästät: -€0,85
5,76 € / 100gr

 

 

Mikä on Ynsadiet-malvavisco, 50 g?

Kuivattu marshmallow-kasvi yrttiteen valmistukseen, 50 g:n pakkauksessa.

Ainesosien yhdistelmä määrittää tuotteen aromiprofiilin ja sopivan nauttimisajankohdan. Tuotteen nimestä ja pakkausmerkinnöistä käy ilmi sen pääainesosat ja niiden määrät, mikä helpottaa vertailua muihin lajikkeisiin.

Ainesosat ja makuprofiili

  • Pakkauskoko: 50 g

Valmistusohje

Laita yksi pussi tai ohjeen mukainen määrä kuppiin, kaada kuumaa vettä päälle ja anna hautua pakkauksessa suositellun ajan. Säädä voimakkuutta makusi mukaan, mutta älä anna hautua liian kauan.

Säilytys

Säilytä tuotetta viileässä ja kuivassa paikassa, suojattuna voimakkailta hajuilta ja kosteudelta. Tarkista täydellinen ainesosaluettelo, jos sinulla on allergioita, intoleransseja tai ruokavaliorajoituksia.

Ravintotiedot

Tarkista pakkauksessa olevat ainesosaluettelo, allergeenitiedot ja ravintotiedot. Kasvi- tai mausteperäisten yrttiteiden osalta tarkista erityissuositukset raskauden, imetyksen tai lääkkeiden käytön aikana.