• Ynsadiet Hipericon, 50 g
-19%

Ynsadiet Hipericon, 50 g

SKU-koodiYN8412016991111
Yrttiteetä varten
Normaalihinta €1,49 2,98 € / 100gr
Alennushinta €1,49 Normaalihinta €1,85
Säästät: -€0,36
2,98 € / 100gr
Ynsadiet Hipericon, 50 g
Ynsadiet Hipericon, 50 g
Normaalihinta €1,49 2,98 € / 100gr
Alennushinta €1,49 Normaalihinta €1,85
Säästät: -€0,36
2,98 € / 100gr

 

 
Yrttiteetä varten

Koostumus

(Hypericum perforatum, koko kasvi).

Käyttöohje

3 kertaa päivässä, 1 kertaa aterian jälkeen

Ainesosat

(Hypericum perforatum, koko kasvi).