• Ynsadiet Malva Flor, 30 g
-30%

Ynsadiet Malva Flor, 30 g

SKU-koodiYN8412016991241

Ynsadiet-merkkinen kuivattu malvakukka, 30 g:n pussissa. Tästä voi valmistaa malvateetä liottamalla kasvia kuumassa vedessä.

Normaalihinta €3,94 13,13 € / 100gr
Alennushinta €3,94 Normaalihinta €5,62
Säästät: -€1,68
13,13 € / 100gr
Ynsadiet Malva Flor, 30 g
Ynsadiet Malva Flor, 30 g
Normaalihinta €3,94 13,13 € / 100gr
Alennushinta €3,94 Normaalihinta €5,62
Säästät: -€1,68
13,13 € / 100gr

 

 

Mikä on Ynsadiet Malva Flor, 30 g?

Ynsadietin kuivattuja malvankukkia 30 g:n pussissa. Niistä voi valmistaa malvateetä liottamalla kasvia kuumassa vedessä.

Tuote on irtotavarana myytävää kuivattua Malva sylvestris -kasvia. Sitä käytetään yrttiteen valmistamiseen pakkauksessa ilmoitetun määrän mukaisesti.

Hyödyt ja ominaisuudet

  • Ainutlaatuinen kasviperäinen ainesosa.
  • Irtotavarana myytävä pakkaus, jonka avulla annostelua voi säätää.
  • 30 g:n pussi.

Koostumus

Malva sylvestris -kasvin kuivatut kukat.

Käyttöohje

Valmista yrttitee pakkauksessa ilmoitetun määrän ja haudutusajan mukaisesti; siivilöi ennen nauttimista.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka haluavat yksittäisestä malva-kasvista valmistettua yrttiteetä.

Varoitukset

Varoituksen vuoksi vältä ottamasta tätä samanaikaisesti suun kautta otettavien lääkkeiden kanssa. Ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen raskauden tai imetyksen aikana tai jos oireet jatkuvat.

Mikä on Ynsadiet Malva Flor, 30 g:n hinta?

Tarkista Ynsadiet Malva Flor, 30 g:n hinta Farmaciasdirectistä ja tutustu voimassa oleviin tarjouksiin ennen ostoksen vahvistamista.