• Ynsadiet Fucus, 70 g
-5%

Ynsadiet Fucus, 70 g

SKU-koodiYN8412016990886
Yrttiteetä varten tarkoitetut kasvit
Normaalihinta €2,24 3,2 € / 100gr
Alennushinta €2,24 Normaalihinta €2,36
Säästät: -€0,12
3,2 € / 100gr
Ynsadiet Fucus, 70 g
Ynsadiet Fucus, 70 g
Normaalihinta €2,24 3,2 € / 100gr
Alennushinta €2,24 Normaalihinta €2,36
Säästät: -€0,12
3,2 € / 100gr

 

 
Yrttiteetä varten tarkoitetut kasvit

Koostumus

(Fucus vesiculosus, varsi).

Käyttöohje

3 annosta päivässä, 1 annos aterian jälkeen. Ei suositella henkilöille, joilla on kilpirauhasen liikatoiminta tai hoidettu kilpirauhasen vajaatoiminta

Ainesosat

(Fucus vesiculosus, varren osa).