• Ynsadiet Milenrama, 40 g
-5%

Ynsadiet Milenrama, 40 g

SKU-koodiYN8412016991395
Yrttiteetä varten tarkoitetut kasvit
Normaalihinta €1,77 4,43 € / 100gr
Alennushinta €1,77 Normaalihinta €1,86
Säästät: -€0,09
4,43 € / 100gr
Ynsadiet Milenrama, 40 g
Ynsadiet Milenrama, 40 g
Normaalihinta €1,77 4,43 € / 100gr
Alennushinta €1,77 Normaalihinta €1,86
Säästät: -€0,09
4,43 € / 100gr

 

 
Yrttiteetä varten

Koostumus

(Achilea millefolium, kukat).

Käyttöohje

1–3 annosta päivässä, 1 annos aterian jälkeen

Ainesosat

(Achillea millefolium, kukat).