Kokoelma:

Health

  • Neutracid 3.75 Litres
    -5%

    Neutracid 3,75 litraa

    Normaalihinta €102,00 2,72 € / 100ml
    Alennushinta €102,00 Normaalihinta €107,37
    Säästät: -€5,37
    2,72 € / 100ml
  • Ovega 3, 1 Litre
    -5%

    Ovega 3, 1 litra

    Normaalihinta €30,80 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €32,42
    Säästät: -€1,62
    3,08 € / 100ml
  • Ovega 3, 4.5 Litres
    -5%

    Ovega 3, 4,5 litraa

    Normaalihinta €112,00 2,49 € / 100ml
    Alennushinta €112,00 Normaalihinta €117,89
    Säästät: -€5,89
    2,49 € / 100ml
  • Premium-pellavaöljy 4,5 l. Pellavaöljy.
    -5%

    Premium-pellavaöljy 4,5 l. Pellavaöljy.

    Normaalihinta €56,10 1,25 € / 100ml
    Alennushinta €56,10 Normaalihinta €59,05
    Säästät: -€2,95
    1,25 € / 100ml
  • Sandxpell Pellets 10Kg
    -5%

    Sandxpell-pelletit 10 kg

    Normaalihinta €174,99 17,5 € / 1kg
    Alennushinta €174,99 Normaalihinta €184,20
    Säästät: -€9,21
    17,5 € / 1kg
  • Sandxpell Pellets 4Kg
    -5%

    Sandxpell-pelletit 4 kg

    Normaalihinta €74,55 18,64 € / 1kg
    Alennushinta €74,55 Normaalihinta €78,47
    Säästät: -€3,92
    18,64 € / 1kg
  • Speed X Cell 10L.
    -5%

    Speed X Cell 10 l.

    Normaalihinta €197,99 19,8 € / 1kg
    Alennushinta €197,99 Normaalihinta €208,41
    Säästät: -€10,42
    19,8 € / 1kg
  • Speed X Cell 3.75L
    -5%

    Speed X Cell 3,75 l

    Normaalihinta €77,95 2,08 € / 100ml
    Alennushinta €77,95 Normaalihinta €82,05
    Säästät: -€4,10
    2,08 € / 100ml
  • Staysound 11.350Kg Greda
    -5%

    Staysound 11 350 kg Greda

    Normaalihinta €70,95 6,25 € / 1kg
    Alennushinta €70,95 Normaalihinta €74,68
    Säästät: -€3,73
    6,25 € / 1kg
  • Staysound 5Kg Greda
    -5%

    Staysound 5 kg savi

    Normaalihinta €39,15 7,83 € / 1kg
    Alennushinta €39,15 Normaalihinta €41,21
    Säästät: -€2,06
    7,83 € / 1kg
  • Staysound 1.5Kg- Greda
    -5%

    Staysound 1,5 kg – Greda

    Normaalihinta €18,55 12,37 € / 1kg
    Alennushinta €18,55 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€0,98
    12,37 € / 1kg
  • Staysound 20Kg - Greda
    -5%

    Staysound 20 kg – Greda

    Normaalihinta €110,99 5,55 € / 1kg
    Alennushinta €110,99 Normaalihinta €116,83
    Säästät: -€5,84
    5,55 € / 1kg
  • Stride 30X50 Gr
    -5%

    Stride 30 x 50 g

    Normaalihinta €147,00 98,0 € / 1kg
    Alennushinta €147,00 Normaalihinta €154,74
    Säästät: -€7,74
    98,0 € / 1kg
  • Stride Ha Solution 1.183L
    -5%

    Stride Ha Solucion 1 183 L

    Normaalihinta €149,99 12,68 € / 100ml
    Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
    Säästät: -€7,89
    12,68 € / 100ml
  • Stride Ha Solution 3.75L
    -5%

    Stride Ha Solucion 3,75 l

    Normaalihinta €389,99 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €389,99 Normaalihinta €410,52
    Säästät: -€20,53
    10,4 € / 100ml
  • Stride Maintenance 60X20 Gr.
    -5%

    Stride -huoltotuote 60 x 20 g

    Normaalihinta €149,99 124,99 € / 1kg
    Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
    Säästät: -€7,89
    124,99 € / 1kg
  • Superlyte Syringe 3 X 70Gr
    -33%

    Superlyte-ruisku 3 x 70 g

    Normaalihinta €24,79 17,71 € / 1kg
    Alennushinta €24,79 Normaalihinta €36,74
    Säästät: -€11,95
    17,71 € / 1kg
  • Superlyte Syrup 3.75 Litres
    -5%

    Superlyte-siirappi 3,75 litraa

    Normaalihinta €82,95 2,21 € / 100ml
    Alennushinta €82,95 Normaalihinta €87,32
    Säästät: -€4,37
    2,21 € / 100ml
  • Synbiovit 4.5Kg
    -5%

    Synbiovit 4,5 kg

    Normaalihinta €230,00 51,11 € / 1kg
    Alennushinta €230,00 Normaalihinta €242,11
    Säästät: -€12,11
    51,11 € / 1kg
  • Synbiovit 900Gr
    -5%

    Synbiovit 900 g

    Normaalihinta €52,29 58,1 € / 1kg
    Alennushinta €52,29 Normaalihinta €55,04
    Säästät: -€2,75
    58,1 € / 1kg
  • Tuffoal 1L.
    -5%

    Tuffoal 1 l.

    Normaalihinta €28,60 2,86 € / 100ml
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€1,51
    2,86 € / 100ml
  • Vetnova Aptima Biotic 1,05 Kg
    -9%

    Vetnova Aptima Biotic 1,05 kg

    Normaalihinta €47,10 44,86 € / 1kg
    Alennushinta €47,10 Normaalihinta €51,99
    Säästät: -€4,89
    44,86 € / 1kg
  • Vetnova Aptima Calm & Repair 120 ml
    -9%

    Vetnova Aptima Calm & Repair 120 ml

    Normaalihinta €31,10 25,92 € / 100ml
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €33,99
    Säästät: -€2,89
    25,92 € / 100ml
  • Vetnova Aptima Neuro 900 g
    -5%

    Vetnova Aptima Neuro 900 g

    Normaalihinta €57,10 63,44 € / 1kg
    Alennushinta €57,10 Normaalihinta €60,11
    Säästät: -€3,01
    63,44 € / 1kg
  • Vetnova Aptima Total 1,2 Kg
    -9%

    Vetnova Aptima Total 1,2 kg

    Normaalihinta €40,80 20,4 € / 1kg
    Alennushinta €40,80 Normaalihinta €44,99
    Säästät: -€4,19
    20,4 € / 1kg
  • Vetnova Whole 60 ml
    -9%

    Vetnova Entero 60 ml

    Normaalihinta €22,70 37,83 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,99
    Säästät: -€2,29
    37,83 € / 100ml
  • Vetnova Icetight Poultice 11,3Kg
    -7%

    Vetnova Icetight Poultice 11,3 kg

    Normaalihinta €129,70 11,48 € / 1kg
    Alennushinta €129,70 Normaalihinta €140,11
    Säästät: -€10,41
    11,48 € / 1kg
  • Vetnova Liverade 1L
    -9%

    Vetnova Liverade 1 l

    Normaalihinta €48,00 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €48,00 Normaalihinta €52,99
    Säästät: -€4,99
    4,8 € / 100ml
  • Vetnova Red Cell 900 ml
    -5%

    Vetnova Red Cell 900 ml

    Normaalihinta €30,00 3,33 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €31,58
    Säästät: -€1,58
    3,33 € / 100ml
  • Audevard Ekyflex Mobility 1L
    -9%

    Audevard Ekyflex Mobility 1 l

    Normaalihinta €40,30 4,03 € / 100ml
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €44,21
    Säästät: -€3,91
    4,03 € / 100ml