Kokoelma:

Health

  • Vetnova Sand Clear 6,25 Kg - Granules
    -6%

    Vetnova Sand Clear 6,25 kg – rakeet

    Normaalihinta €285,90 45,74 € / 1kg
    Alennushinta €285,90 Normaalihinta €304,99
    Säästät: -€19,09
    45,74 € / 1kg
  • Vetnova Thermaflex Liniment Gel 355 ml
    -5%

    Vetnova Thermaflex Liniment-geeli 355 ml

    Normaalihinta €43,60 12,28 € / 100ml
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €45,89
    Säästät: -€2,29
    12,28 € / 100ml
  • Vetnova Titanium Performance Lactate 360Gr
    -5%

    Vetnova Titanium Performance Lactate 360 g

    Normaalihinta €61,30 170,28 € / 1kg
    Alennushinta €61,30 Normaalihinta €64,53
    Säästät: -€3,23
    170,28 € / 1kg
  • Vita E Plus 10Kg
    -5%

    Vita E Plus 10 kg

    Normaalihinta €340,00 34,0 € / 1kg
    Alennushinta €340,00 Normaalihinta €357,89
    Säästät: -€17,89
    34,0 € / 1kg
  • Vita E Plus 30X50 Gr.
    -5%

    Vita E Plus 30 x 50 g

    Normaalihinta €61,40 40,93 € / 1kg
    Alennushinta €61,40 Normaalihinta €64,63
    Säästät: -€3,23
    40,93 € / 1kg
  • Vita E Plus 5 Kg.
    -5%

    Vita E Plus 5 kg.

    Normaalihinta €176,99 35,4 € / 1kg
    Alennushinta €176,99 Normaalihinta €186,31
    Säästät: -€9,32
    35,4 € / 1kg
  • Vitamin C, 1 Kg
    -5%

    C-vitamiini, 1 kg

    Normaalihinta €51,29 51,29 € / 1kg
    Alennushinta €51,29 Normaalihinta €53,99
    Säästät: -€2,70
    51,29 € / 1kg
  • Audevard Redplex with Dispenser 5L
    -11%

    Audevard Redplex annostelijalla, 5 l

    Normaalihinta €81,80 1,64 € / 100ml
    Alennushinta €81,80 Normaalihinta €91,89
    Säästät: -€10,09
    1,64 € / 100ml
  • Vitamin E 2000 1,5Kg
    -5%

    E-vitamiini 2000 1,5 kg

    Normaalihinta €43,90 29,27 € / 1kg
    Alennushinta €43,90 Normaalihinta €46,21
    Säästät: -€2,31
    29,27 € / 1kg
  • Corona Hoof Advanced 900 gr
    -10%

    Corona Hoof Advanced 900 g

    Normaalihinta €53,09 58,99 € / 1kg
    Alennushinta €53,09 Normaalihinta €58,99
    Säästät: -€5,90
    58,99 € / 1kg
  • Superlyte Syrup 1000 Ml
    -5%

    Superlyte-siirappi 1000 ml

    Normaalihinta €24,60 2,46 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €25,89
    Säästät: -€1,29
    2,46 € / 100ml
  • Garlic Syrup 6Kg
    -5%

    Valkosipulisiirappi 6 kg

    Normaalihinta €83,25 13,88 € / 1kg
    Alennushinta €83,25 Normaalihinta €87,63
    Säästät: -€4,38
    13,88 € / 1kg
  • Gluco-Flex 1L.
    -5%

    Gluco-Flex 1 l.

    Normaalihinta €68,80 6,88 € / 100ml
    Alennushinta €68,80 Normaalihinta €72,42
    Säästät: -€3,62
    6,88 € / 100ml
  • Sandxpowder 3Kg
    -5%

    Sandxpowder 3 kg

    Normaalihinta €71,65 23,88 € / 1kg
    Alennushinta €71,65 Normaalihinta €75,42
    Säästät: -€3,77
    23,88 € / 1kg
  • Audevard Ekyflex Arthro Evo 1,8 kg
    -12%

    Audevard Ekyflex Arthro Evo 1,8 kg

    Normaalihinta €224,30 124,61 € / 1kg
    Alennushinta €224,30 Normaalihinta €255,50
    Säästät: -€31,20
    124,61 € / 1kg
  • Livisto Vitamin Ad3E 1 L
    -7%

    Livisto Vitamiini Ad3E 1 l

    Normaalihinta €30,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €32,32
    Säästät: -€2,32
    3,0 € / 100ml
  • Livisto Recofast Entericum 100 G
    -15%

    Livisto Recofast Entericum 100 g

    Normaalihinta €3,50 35,0 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,13
    Säästät: -€0,63
    35,0 € / 1kg
  • Livisto Recofast suun kautta otettava liuos 100 ml
    -5%

    Livisto Recofast suun kautta otettava liuos 100 ml

    Normaalihinta €6,90 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,36
    6,9 € / 100ml
  • Livisto Zoolac Mutipaste 15Ml Dog/Cat/Other
    -5%

    Livisto Zoolac Mutipaste 15 ml koira/kissa/muut

    Normaalihinta €16,70 111,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €17,58
    Säästät: -€0,88
    111,33 € / 100ml
  • Livisto V-Skin Atopic Prebiotic Spray 125 Ml
    -7%

    Livisto V-Skin Atopic Prebiotic -suihke 125 ml

    Normaalihinta €16,40 13,12 € / 100ml
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €17,68
    Säästät: -€1,28
    13,12 € / 100ml
  • Livisto V-Skin Ear Cleaner Aloe Vera 125 Ml
    -5%

    Livisto V-Skin korvanpuhdistusaine, aloe vera, 125 ml

    Normaalihinta €13,70 10,96 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,42
    Säästät: -€0,72
    10,96 € / 100ml
  • Livisto V-Skin Oxicare Cream 30 Ml
    -5%

    Livisto V-Skin Oxicare -voide 30 ml

    Normaalihinta €17,90 59,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€0,94
    59,67 € / 100ml
  • Audevard Harpagyl 4,5Kg
    -20%

    Audevard Harpagyl 4,5 kg

    Normaalihinta €207,51 46,11 € / 1kg
    Alennushinta €207,51 Normaalihinta €258,84
    Säästät: -€51,33
    46,11 € / 1kg
  • Harmony Pets Harmony Pets - 2 Refills X 40Ml
    -9%

    Harmony Pets Harmony Pets – 2 täyttöpakkausta à 40 ml

    Normaalihinta €25,70 64,25 € / 100ml
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €28,22
    Säästät: -€2,52
    64,25 € / 100ml
  • Harmony Pets Harmony Pets - Spray + Refill 300Ml
    -5%

    Harmony Pets Harmony Pets – sumutin + 300 ml:n täyttöpakkaus

    Normaalihinta €54,70 18,23 € / 100ml
    Alennushinta €54,70 Normaalihinta €57,58
    Säästät: -€2,88
    18,23 € / 100ml
  • Harmony Pets Harmony Pets - 300Ml Refill (For Spray & Atomiser)
    -9%

    Harmony Pets Harmony Pets – 300 ml:n täyttöpakkaus (suihke- ja sumuttimille)

    Normaalihinta €25,70 8,57 € / 100ml
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €28,18
    Säästät: -€2,48
    8,57 € / 100ml
  • Harmony Pets Harmony Pets - Spray 15Ml
    -14%

    Harmony Pets Harmony Pets – suihke 15 ml

    Normaalihinta €8,00 53,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,32
    Säästät: -€1,32
    53,33 € / 100ml
  • Harmony Pets Harmony Pets - Spray 200Ml
    -15%

    Harmony Pets Harmony Pets – suihke 200 ml

    Normaalihinta €21,30 10,65 € / 100ml
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,98
    Säästät: -€3,68
    10,65 € / 100ml
  • Harmony Pets Harmony Pets - Soothing Wipes 12Pcs
    -16%

    Harmony Pets Harmony Pets – Rauhoittavat pyyhkeet, 12 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,32
    Säästät: -€1,52
    0,65 € / 1ud
  • Harmony Pets Harmony Pets - Soothing Wipes 70Pcs
    -10%

    Harmony Pets Harmony Pets – Rauhoittavat pyyhkeet, 70 kpl

    Normaalihinta €22,48 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €22,48 Normaalihinta €24,98
    Säästät: -€2,50
    0,32 € / 1ud