• Staysound 20Kg - Greda
-5%
Trm

Staysound 20 kg – Greda

SKU-koodiTR5391504340484
Hevosille tarkoitettu rauhoittava kylmä savi
Normaalihinta €110,99 5,55 € / 1kg
Alennushinta €110,99 Normaalihinta €116,83
Säästät: -€5,84
5,55 € / 1kg
Staysound 20Kg - Greda
Staysound 20 kg – Greda
Normaalihinta €110,99 5,55 € / 1kg
Alennushinta €110,99 Normaalihinta €116,83
Säästät: -€5,84
5,55 € / 1kg

 

 
Tämä savi levitetään helposti ilman sidosta. Se poistuu helposti. Tuotetta voi käyttää turvallisesti pitkään.

Koostumus ja ainesosat

Kaoliini, natriumboraatti, glyseriini, timjamiöljy ja puhdistettu vesi.