Kokoelma:

Health

  • Good As Gold + Magnesium 500Gr
    -5%

    Good As Gold + Magnesium 500 g

    Normaalihinta €51,79 103,58 € / 1kg
    Alennushinta €51,79 Normaalihinta €54,52
    Säästät: -€2,73
    103,58 € / 1kg
  • Good As Gold 1 Syringe,70Gr
    -5%

    Good As Gold 1 ruisku, 70 g

    Normaalihinta €15,50 221,43 € / 1kg
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€0,82
    221,43 € / 1kg
  • Good As Gold 1.5Kg.
    -5%

    Good As Gold 1,5 kg.

    Normaalihinta €122,99 81,99 € / 1kg
    Alennushinta €122,99 Normaalihinta €129,46
    Säästät: -€6,47
    81,99 € / 1kg
  • Good As Gold 3X35 Gr Syringe
    -5%

    Good As Gold -ruiskun sisältö 3 x 35 g

    Normaalihinta €26,70 254,29 € / 1kg
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €28,11
    Säästät: -€1,41
    254,29 € / 1kg
  • Hoofmaker Biotin S 60X20Gr
    -5%

    Hoofmaker Biotin S 60 x 20 g

    Normaalihinta €131,99 109,99 € / 1kg
    Alennushinta €131,99 Normaalihinta €138,94
    Säästät: -€6,95
    109,99 € / 1kg
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 2.5L
    -5%

    Grasa Cascos -kaviohoitoaine 2,5 l

    Normaalihinta €42,25 1,69 € / 100ml
    Alennushinta €42,25 Normaalihinta €44,47
    Säästät: -€2,22
    1,69 € / 100ml
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 500Ml
    -5%

    Grasa Cascos -kavihoitoaine 500 ml

    Normaalihinta €9,65 1,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,65 Normaalihinta €10,16
    Säästät: -€0,51
    1,93 € / 100ml
  • Hemorex 500 Gr. Oral
    -5%

    Hemorex 500 g, suun kautta otettava

    Normaalihinta €59,89 119,78 € / 1kg
    Alennushinta €59,89 Normaalihinta €63,04
    Säästät: -€3,15
    119,78 € / 1kg
  • Hemorex Paste 1 Syringe X 30Gr
    -12%

    Hemorex-tahna, 1 ruisku × 30 g

    Normaalihinta €35,00 1166,67 € / 1kg
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €39,84
    Säästät: -€4,84
    1166,67 € / 1kg
  • Desinclor Soap 0.8% 500 Ml (Clear)
    -9%

    Desinclor-saippua 0,8 % 500 ml (läpinäkyvä)

    Normaalihinta €7,10 1,42 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€0,69
    1,42 € / 100ml
  • Hoof Oil C/Brush 800 Ml Hoof Oil
    -5%

    Hoof Oil, sivellin mukana, 800 ml, kavioöljy

    Normaalihinta €22,20 2,78 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€1,17
    2,78 € / 100ml
  • Foal Booster Syringe 15Ml
    -5%

    Foal Booster -ruiskupullo, 15 ml

    Normaalihinta €10,55 70,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,55 Normaalihinta €11,11
    Säästät: -€0,56
    70,33 € / 100ml
  • Hoofmaker Pellets 10Kg
    -5%

    Hoofmaker-pelletit 10 kg

    Normaalihinta €374,99 37,5 € / 1kg
    Alennushinta €374,99 Normaalihinta €394,73
    Säästät: -€19,74
    37,5 € / 1kg
  • Hoofmaker Pellets 3Kg
    -5%

    Hoofmaker-pelletit 3 kg

    Normaalihinta €131,99 44,0 € / 1kg
    Alennushinta €131,99 Normaalihinta €138,94
    Säästät: -€6,95
    44,0 € / 1kg
  • Iron X Cell 1,2L.
    -5%

    Iron X Cell 1,2 l.

    Normaalihinta €25,40 2,12 € / 100ml
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €26,74
    Säästät: -€1,34
    2,12 € / 100ml
  • Iron X Cell 3.75L.
    -5%

    Iron X Cell 3,75 l.

    Normaalihinta €68,40 1,82 € / 100ml
    Alennushinta €68,40 Normaalihinta €72,00
    Säästät: -€3,60
    1,82 € / 100ml
  • Iron X Cell, 10L.
    -5%

    Iron X Cell, 10 l.

    Normaalihinta €164,00 16,4 € / 1kg
    Alennushinta €164,00 Normaalihinta €172,63
    Säästät: -€8,63
    16,4 € / 1kg
  • Isopro 2000 Electrolytes 10Kg.
    -5%

    Isopro 2000 Elektrolyytit 10 kg.

    Normaalihinta €112,00 11,2 € / 1kg
    Alennushinta €112,00 Normaalihinta €117,89
    Säästät: -€5,89
    11,2 € / 1kg
  • Isopro 2000 Electrolytes, 1.5Kg.
    -5%

    Isopro 2000 Elektrolyytit, 1,5 kg.

    Normaalihinta €32,00 21,33 € / 1kg
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €33,68
    Säästät: -€1,68
    21,33 € / 1kg
  • Kurasyn 360, 1L.
    -5%

    Kurasyn 360, 1 l.

    Normaalihinta €90,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €90,00 Normaalihinta €94,74
    Säästät: -€4,74
    9,0 € / 100ml
  • Kurasyn 360, 3.75 Litres.
    -5%

    Kurasyn 360, 3,75 litraa.

    Normaalihinta €289,00 7,71 € / 100ml
    Alennushinta €289,00 Normaalihinta €304,21
    Säästät: -€15,21
    7,71 € / 100ml
  • Kurasyn Pb Syringe 3X60Gr
    -5%

    Kurasyn Pb -ruiskut 3 x 60 g

    Normaalihinta €36,70 203,89 € / 1kg
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €38,63
    Säästät: -€1,93
    203,89 € / 1kg
  • Kurasyn Dogs 540Ml
    -5%

    Kurasyn Koirat 540 ml

    Normaalihinta €47,50 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €50,00
    Säästät: -€2,50
    8,8 € / 100ml
  • Liquid Paraffin 4.5L
    -15%

    Nestemäinen parafiini 4,5 l

    Normaalihinta €59,30 1,32 € / 100ml
    Alennushinta €59,30 Normaalihinta €69,59
    Säästät: -€10,29
    1,32 € / 100ml
  • Maxitop Equine 1.5 Kg
    -5%

    Maxitop Equine 1,5 kg

    Normaalihinta €66,50 44,33 € / 1kg
    Alennushinta €66,50 Normaalihinta €70,00
    Säästät: -€3,50
    44,33 € / 1kg
  • Maxitop Equine 5Kg
    -5%

    Maxitop Equine 5 kg

    Normaalihinta €198,99 39,8 € / 1kg
    Alennushinta €198,99 Normaalihinta €209,46
    Säästät: -€10,47
    39,8 € / 1kg
  • Msm Pure 99% 1Kg
    -5%

    Msm Pure 99 % 1 kg

    Normaalihinta €40,00 40,0 € / 1kg
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €42,11
    Säästät: -€2,11
    40,0 € / 1kg
  • Multiplex Super Syringe 3X50Gr. Vit. B.
    -5%

    Multiplex Super Syringe 3 x 50 g, B-vitamiini.

    Normaalihinta €39,50 263,33 € / 1kg
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €41,58
    Säästät: -€2,08
    263,33 € / 1kg
  • Muscle Up 960 Ml
    -5%

    Muscle Up 960 ml

    Normaalihinta €181,99 18,96 € / 100ml
    Alennushinta €181,99 Normaalihinta €191,57
    Säästät: -€9,58
    18,96 € / 100ml
  • Myozol 200Ml
    -5%

    Myozol 200 ml

    Normaalihinta €43,95 219,75 € / 1kg
    Alennushinta €43,95 Normaalihinta €46,26
    Säästät: -€2,31
    219,75 € / 1kg