• Stride Ha Solution 3.75L
-5%
Trm

Stride Ha Solucion 3,75 l

SKU-koodiTR5391504340699

Lisäravinne hevosten liikkuvuuden parantamiseksi

Normaalihinta €389,99 10,4 € / 100ml
Alennushinta €389,99 Normaalihinta €410,52
Säästät: -€20,53
10,4 € / 100ml
Stride Ha Solution 3.75L
Stride Ha Solucion 3,75 l
Normaalihinta €389,99 10,4 € / 100ml
Alennushinta €389,99 Normaalihinta €410,52
Säästät: -€20,53
10,4 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
1 tuote(et)
€0,00

 

 

Nestemäinen ravintolisä, joka auttaa ylläpitämään hevosen rustoa ja hoitamaan sen niveliä hyaluronihapon ansiosta.

Koostumus ja ainesosat

  • Glukosamiini
  • Metyylisulfonyylimetaani
  • Kondroitiinisulfaatti
  • Hyaluronihappo