Kokoelma:

Supplements and vitamins for horses

  • Audevard Redplex with Dispenser 5L
    -11%

    Audevard Redplex annostelijalla, 5 l

    Normaalihinta €81,80 1,64 € / 100ml
    Alennushinta €81,80 Normaalihinta €91,89
    Säästät: -€10,09
    1,64 € / 100ml
  • Audevard Ekyrenal Plus 1L
    -12%

    Audevard Ekyrenal Plus 1 l

    Normaalihinta €41,10 4,11 € / 100ml
    Alennushinta €41,10 Normaalihinta €46,81
    Säästät: -€5,71
    4,11 € / 100ml
  • Audevard Hoof Biotine 1Kg
    -6%

    Audevard Hoof Biotine 1 kg

    Normaalihinta €73,70 73,7 € / 1kg
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €78,63
    Säästät: -€4,93
    73,7 € / 1kg
  • Audevard Immuno Rs 1Kg
    -10%

    Audevard Immuno Rs 1 kg

    Normaalihinta €49,80 49,8 € / 1kg
    Alennushinta €49,80 Normaalihinta €55,28
    Säästät: -€5,48
    49,8 € / 1kg
  • Audevard Ekyrenal Plus 5L
    -9%

    Audevard Ekyrenal Plus 5 l

    Normaalihinta €174,30 3,49 € / 100ml
    Alennushinta €174,30 Normaalihinta €190,60
    Säästät: -€16,30
    3,49 € / 100ml
  • Audevard Myostem Mass 6Kg
    -6%

    Audevard Myostem Mass 6 kg

    Normaalihinta €276,31 46,05 € / 1kg
    Alennushinta €276,31 Normaalihinta €294,95
    Säästät: -€18,64
    46,05 € / 1kg
  • Audevard Myostem Mass 2,1Kg
    -8%

    Audevard Myostem Mass 2,1 kg

    Normaalihinta €109,80 109,8 € / 1kg
    Alennushinta €109,80 Normaalihinta €119,89
    Säästät: -€10,09
    109,8 € / 1kg
  • Audevard Immuno Rs 5Kg
    -33%

    Audevard Immuno Rs 5 kg

    Normaalihinta €225,50 45,1 € / 1kg
    Alennushinta €225,50 Normaalihinta €336,11
    Säästät: -€110,61
    45,1 € / 1kg
  • Audevard Balsamic Control 1Kg
    -9%

    Audevard Balsamic Control 1 kg

    Normaalihinta €58,40 58,4 € / 1kg
    Alennushinta €58,40 Normaalihinta €63,89
    Säästät: -€5,49
    58,4 € / 1kg
  • Audevard Balsamic Control 5Kg
    -8%

    Audevard Balsamic Control 5 kg

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Audevard Balsamic Air 500 ml
    -22%

    Audevard Balsamic Air 500 ml

    Normaalihinta €32,70 6,54 € / 100ml
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €41,89
    Säästät: -€9,19
    6,54 € / 100ml
  • Audevard Bo Yeas Act Ultra 1,2Kg
    -12%

    Audevard Bo Yeas Act Ultra 1,2 kg

    Normaalihinta €87,70 73,08 € / 1kg
    Alennushinta €87,70 Normaalihinta €99,94
    Säästät: -€12,24
    73,08 € / 1kg
  • Audevard Myostem Protec 900 ml
    -17%

    Audevard Myostem Protec 900 ml

    Normaalihinta €57,90 6,43 € / 100ml
    Alennushinta €57,90 Normaalihinta €69,89
    Säästät: -€11,99
    6,43 € / 100ml
  • Audevard Redplex 1L
    -9%

    Audevard Redplex 1 l

    Normaalihinta €24,40 2,44 € / 100ml
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €26,74
    Säästät: -€2,34
    2,44 € / 100ml
  • Audevard Bonutron Sport Pro 3Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Sport Pro 3 kg

    Normaalihinta €123,80 41,27 € / 1kg
    Alennushinta €123,80 Normaalihinta €130,32
    Säästät: -€6,52
    41,27 € / 1kg
  • Audevard Bonutron Yearling 6-36M 3Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Yearling 6–36 kuukautta 3 kg

    Normaalihinta €107,40 35,8 € / 1kg
    Alennushinta €107,40 Normaalihinta €113,05
    Säästät: -€5,65
    35,8 € / 1kg
  • Audevard Bonutron Yearling 6-36M 9Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Yearling 6–36 kuukautta 9 kg

    Normaalihinta €275,60 30,62 € / 1kg
    Alennushinta €275,60 Normaalihinta €290,11
    Säästät: -€14,51
    30,62 € / 1kg
  • Audevard Bonutron Yearling 6-36M 18Kg
    -5%

    Audevard Bonutron Yearling 6–36 kuukautta 18 kg

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Audevard Redplex Booster 60 ml
    -14%

    Audevard Redplex Booster 60 ml

    Normaalihinta €10,40 17,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,05
    Säästät: -€1,65
    17,33 € / 100ml
  • Audevard Myostem Protec 4,5L
    -5%

    Audevard Myostem Protec 4,5 l

    Normaalihinta €274,20 6,09 € / 100ml
    Alennushinta €274,20 Normaalihinta €288,63
    Säästät: -€14,43
    6,09 € / 100ml
  • Audevard Bonutron Start 15 ml
    -7%

    Audevard Bonutron Start 15 ml

    Normaalihinta €10,50 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,26
    Säästät: -€0,76
    0,7 € / 1ud
  • Multiplex Super Syringe 3X50Gr. Vit. B.
    -5%

    Multiplex Super Syringe 3 x 50 g, B-vitamiini.

    Normaalihinta €39,50 263,33 € / 1kg
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €41,58
    Säästät: -€2,08
    263,33 € / 1kg
  • Curragh Carron Oil 4,5 Litres. Omega 3-6
    -5%

    Curragh Carron Oil 4,5 litraa. Omega 3–6

    Normaalihinta €38,75 0,86 € / 100ml
    Alennushinta €38,75 Normaalihinta €40,79
    Säästät: -€2,04
    0,86 € / 100ml
  • Curragh Carron Oil 20 Litres. Omega 3-6
    -5%

    Curragh Carron Oil 20 litraa. Omega 3-6

    Normaalihinta €163,00 8,15 € / 1kg
    Alennushinta €163,00 Normaalihinta €171,58
    Säästät: -€8,58
    8,15 € / 1kg
  • Beta Carotene 3Kg.
    -5%

    Beetakaroteeni 3 kg.

    Normaalihinta €142,00 47,33 € / 1kg
    Alennushinta €142,00 Normaalihinta €149,47
    Säästät: -€7,47
    47,33 € / 1kg
  • Bioactive 3X60Gr.
    -23%

    Bioactive 3 x 60 g.

    Normaalihinta €48,20 267,78 € / 1kg
    Alennushinta €48,20 Normaalihinta €62,60
    Säästät: -€14,40
    267,78 € / 1kg
  • Electrolyte Gold 30X50Gr
    -5%

    Electrolyte Gold 30 x 50 g

    Normaalihinta €76,50 51,0 € / 1kg
    Alennushinta €76,50 Normaalihinta €80,53
    Säästät: -€4,03
    51,0 € / 1kg
  • Equivent Nd 1L
    -5%

    Equivent Nd 1 l

    Normaalihinta €45,59 4,56 € / 100ml
    Alennushinta €45,59 Normaalihinta €47,99
    Säästät: -€2,40
    4,56 € / 100ml
  • Iron X Cell 3.75L.
    -5%

    Iron X Cell 3,75 l.

    Normaalihinta €68,40 1,82 € / 100ml
    Alennushinta €68,40 Normaalihinta €72,00
    Säästät: -€3,60
    1,82 € / 100ml

Health starts with effective products. In this category of supplements and vitamins for horses you will find solutions designed to offer relief, prevention and wellness in every use.

What are horse supplements and vitamins products for?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support daily wellness with trusted, specialised options.

Key benefits for your wellbeing

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy supplements and vitamins for horses with the peace of mind of doing so in an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal supplements and vitamins for horses.

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.