• Stride Ha Solution 1.183L
-5%
Trm

Stride Ha Solucion 1 183 L

SKU-koodiTR5391504340682

Liikkuvuutta parantava ravintolisä

Normaalihinta €149,99 12,68 € / 100ml
Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
Säästät: -€7,89
12,68 € / 100ml
Stride Ha Solution 1.183L
Stride Ha Solucion 1 183 L
Normaalihinta €149,99 12,68 € / 100ml
Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
Säästät: -€7,89
12,68 € / 100ml

 

 

Stride HA Solution on nopeasti vaikuttava nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty hevosten nivelten terveen ruston ravitsemukselliseen ylläpitoon ja joka sisältää natriumhyaluronaatin ravitsemuksellisia etuja

Koostumus ja ainesosat

Glukosamiini, metyylisulfonyylimetaani, kondroitiinisulfaatti, hyaluronihappo,