• Speed X Cell 3.75L
-5%
Trm

Speed X Cell 3,75 l

SKU-koodiTR5391504340705

Tasapainoinen monivitamiini- ja kivennäisainevalmiste, päivittäiseen käyttöön

Normaalihinta €77,95 2,08 € / 100ml
Alennushinta €77,95 Normaalihinta €82,05
Säästät: -€4,10
2,08 € / 100ml
Speed X Cell 3.75L
Speed X Cell 3,75 l
Normaalihinta €77,95 2,08 € / 100ml
Alennushinta €77,95 Normaalihinta €82,05
Säästät: -€4,10
2,08 € / 100ml

 

 

Auttaa ylläpitämään hevosen optimaalista fyysistä kuntoa ja maksimoimaan sen urheilullisen potentiaalin.

Koostumus ja ainesosat

A-, D3- ja E-vitamiinit, B-ryhmän vitamiinit, rauta, biotiini, foolihappo, sinkki, mangaani, rauta, kupari, jodi ja seleeni