• Staysound 1.5Kg- Greda
-5%
Trm

Staysound 1,5 kg – Greda

SKU-koodiTR5391504340453
Hevosille tarkoitettu rauhoittava kylmä savi
Normaalihinta €18,55 12,37 € / 1kg
Alennushinta €18,55 Normaalihinta €19,53
Säästät: -€0,98
12,37 € / 1kg
Staysound 1.5Kg- Greda
Staysound 1,5 kg – Greda
Normaalihinta €18,55 12,37 € / 1kg
Alennushinta €18,55 Normaalihinta €19,53
Säästät: -€0,98
12,37 € / 1kg

 

 
STAYSOUND on kansainvälisesti tunnettu viilentävä savi, joka virkistää, rauhoittaa ja kiinteyttää kuumia ja väsyneitä raajoja.

Koostumus ja ainesosat

Kaoliini, natriumboraatti, glyseriini, timjamiöljy ja puhdistettu vesi.