• Tuffoal 1L.
-5%
Trm

Tuffoal 1 l.

SKU-koodiTR5391504341887
Edistä hevosesi suoliston liikkuvuutta
Normaalihinta €28,60 2,86 € / 100ml
Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,11
Säästät: -€1,51
2,86 € / 100ml
Tuffoal 1L.
Tuffoal 1 l.
Normaalihinta €28,60 2,86 € / 100ml
Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,11
Säästät: -€1,51
2,86 € / 100ml

 

 
TUFFOAL sisältää kaoliinisaveja ja pektiniä suoliston liikkuvuuden ylläpitämiseksi.

Koostumus ja ainesosat

Prebiootit, natriumkloridi, kaliumkloridi, magnesiumsulfaatti, pektiini