Kokoelma:

Phytotherapy

  • Dis Dormidin, 30 Capsules
    -5%

    Dis Dormidin, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,44 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,44 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€0,72
    0,41 € / 1ud
  • Direct Nut Cartidine , 20 vials
    -8%

    Direct Nut Cartidina, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,80 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€2,00
    1,19 € / 1ud
  • Dinadiet Dinagas Digestion , 10 ml x 10 vials
    -20%

    Dinadiet Dinagas Digestion, 10 ml x 10 ampullia

    Normaalihinta €25,00 250,0 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €31,13
    Säästät: -€6,13
    250,0 € / 100ml
  • Dimefar Silicea Balsam + Biotin , 500 ml
    -12%

    Dimefar Silicea Balsam + biotiini, 500 ml

    Normaalihinta €24,10 4,82 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,30
    Säästät: -€3,20
    4,82 € / 100ml
  • Dimefar Balbion 495 Mg , 30 capsules
    -9%

    Dimefar Balbion 495 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €17,75
    Säästät: -€1,65
    0,54 € / 1ud
  • Dimefar Artidim Uc-Ii , 30 capsules
    -5%

    Dimefar Artidim Uc-Ii, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,37 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €29,37 Normaalihinta €30,95
    Säästät: -€1,58
    0,98 € / 1ud
  • Dietmed Super Collaforce 10.000, 450 Gr
    -26%

    Dietmed Super Collaforce 10 000, 450 g

    Normaalihinta €22,71 5,05 € / 100gr
    Alennushinta €22,71 Normaalihinta €30,78
    Säästät: -€8,07
    5,05 € / 100gr
  • Dietmed Collaforce Skin, 30 Envelopes
    -34%

    Dietmed Collaforce Skin, 30 annospussia

    Normaalihinta €22,90 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €34,96
    Säästät: -€12,06
    0,76 € / 1ud
  • Dietisa Savid Ip Lecithin Soya, 400 Gr
    -12%

    Dietisa Savid Ip Soijalesitiini, 400 g

    Normaalihinta €14,60 3,65 € / 100gr
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,65
    Säästät: -€2,05
    3,65 € / 100gr
  • Dietisa Omega 6 - Evening Primrose 1 , 120 pearls
    -26%

    Dietisa Omega 6 – Iltakukka 1, 120 kapselia

    Normaalihinta €26,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €35,18
    Säästät: -€8,98
    0,22 € / 1ud
  • Dietisa Omega 3 Mega Krill Oil, 60 pearls
    -10%

    Dietisa Omega 3 Mega -krillöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €32,70 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €36,28
    Säästät: -€3,58
    0,55 € / 1ud
  • Dietisa Mega Articular, 60 Capsules
    -16%

    Dietisa Mega Articular, 60 kapselia

    Normaalihinta €26,32 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,32 Normaalihinta €31,34
    Säästät: -€5,02
    0,44 € / 1ud
  • Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 Ml
    -24%

    Dietisa Magnesiodiet Plus, 250 ml

    Normaalihinta €14,90 5,96 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€4,63
    5,96 € / 100ml
  • Dietisa Ideceron Cartilago Tiburon, 48 Tablets
    -12%

    Dietisa Ideceron Hainruston, 48 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,59
    Säästät: -€2,39
    0,36 € / 1ud
  • Dietisa Evacumax , 150 grams
    -16%

    Dietisa Evacumax, 150 g

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100gr
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€2,31
    7,93 € / 100gr
  • Dietisa Carboactiv , 60 capsules
    -26%

    Dietisa Carboactiv, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,77
    Säästät: -€4,87
    0,23 € / 1ud
  • Dietisa Artrogen Plus Collagen + Hyaluronic, 350 grams
    -14%

    Dietisa Artrogen Plus -kollageeni + hyaluronihappo, 350 g

    Normaalihinta €24,10 6,89 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,94
    Säästät: -€3,84
    6,89 € / 100gr
  • Diemeno Forte - Isoflavone Rich Enteric Capsules, 30 + 30 capsules
    -11%

    Diemeno Forte – isoflavonipitoiset enterokapselit, 30 + 30 kapselia

    Normaalihinta €17,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€2,10
    0,3 € / 1ud
  • Diemeno Duplo - Isoflavone Rich Enteric Capsules, with Calcium
    -15%

    Diemeno Duplo – isoflavonipitoiset, kalsiumia sisältävät enterokapselit

    Normaalihinta €12,30 12,3 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€2,20
    12,3 € / 1ud
  • Dherbos Vitalossea Colagenpro , 30 tablets
    -13%

    Dherbos Vitalossea Colagenpro, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,26
    Säästät: -€2,16
    0,47 € / 1ud
  • Dherbos Plantaggio Is , 20 vials
    -17%

    Dherbos Plantaggio Is, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,08 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €23,08 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€4,82
    1,15 € / 1ud
  • Dherbos Plantaggio Hb , 20 vials
    -20%

    Dherbos Plantaggio Hb, 20 ampullia

    Normaalihinta €21,40 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €26,60
    Säästät: -€5,20
    1,07 € / 1ud
  • Dherbos Imunit with Vitamin C, 20 vials
    -11%

    Dherbos Imunit C-vitamiinilla, 20 ampullia

    Normaalihinta €25,60 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €28,73
    Säästät: -€3,13
    1,28 € / 1ud
  • Dherbos Balantium Oberdorm Plus, 30 Capsules
    -14%

    Dherbos Balantium Oberdorm Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,09 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,09 Normaalihinta €19,84
    Säästät: -€2,75
    0,57 € / 1ud
  • DAOFOOD Mini Dispenser Bottle 60 Tablets
    -15%

    DAOFOOD Mini-annostelupullo, 60 tablettia

    Normaalihinta €30,20 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €35,68
    Säästät: -€5,48
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Menocifuga Night, 30 Tablets
    -32%

    Donnaplus Menocifuga Noche, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€7,20
    0,5 € / 1ud
  • Cumlaude Lab Serotogyn, 60 Capsules
    -24%

    Cumlaude Lab Serotogyn, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€6,68
    0,35 € / 1ud
  • Cumediet Artimusc Forte , 20 sachets
    -19%

    Cumediet Artimusc Forte, 20 pussia

    Normaalihinta €22,70 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €28,19
    Säästät: -€5,49
    1,14 € / 1ud
  • Cumediet Arthrox Joint & Flex , 60 tablets
    -17%

    Cumediet Arthrox Joint & Flex, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,31 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,31 Normaalihinta €26,93
    Säästät: -€4,62
    0,37 € / 1ud
  • Colnatur Sport Neutral Flavour, 330 g
    -7%

    Colnatur Sport, mauton, 330 g

    Normaalihinta €18,00 5,45 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€1,36
    5,45 € / 100gr