Kokoelma:

Phytotherapy

  • Bach Olive 20 ml
    -7%

    Bach Olive 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,69
    Säästät: -€0,99
    68,5 € / 100ml
  • Bach Oak 20 ml
    -26%

    Bach Oak 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach-sinappi 20 ml
    -24%

    Bach-sinappi 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml
  • Bach Mimulus 20 ml
    -26%

    Bach Mimulus 20 ml

    Normaalihinta €14,22 71,1 € / 100ml
    Alennushinta €14,22 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,89
    71,1 € / 100ml
  • Bach Larch 20 ml
    -28%

    Bach Larch 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Impatiens 20 ml
    -29%

    Bach Impatiens 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,61
    67,5 € / 100ml
  • Bach Hornbeam 20 ml
    -27%

    Bach Hornbeam 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Honeysuckle 20 ml
    -24%

    Bach Honeysuckle 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml
  • Bach Holly 20 ml
    -26%

    Bach Holly 20 ml

    Normaalihinta €12,49 62,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,49 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,38
    62,45 € / 100ml
  • Bach Heather 20 ml
    -5%

    Bach Heather 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,65
    62,0 € / 100ml
  • Bach Gorse 20 ml
    -17%

    Bach Gorse 20 ml

    Normaalihinta €15,90 79,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€3,21
    79,5 € / 100ml
  • Bach Gentian 20 ml
    -28%

    Bach Gentian 20 ml

    Normaalihinta €13,70
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
  • Bach Elm 20 ml
    -28%

    Bach Elm 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Crab Apple 20 ml
    -28%

    Bach Crab Apple 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Clematis 20 ml
    -28%

    Bach Clematis 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
    68,5 € / 100ml
  • Bach Chicory 20 ml
    -27%

    Bach Chicory 20 ml

    Normaalihinta €14,00 70,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,11
    70,0 € / 100ml
  • Bach Chestnut Bud 20 ml
    -11%

    Bach Chestnut Bud 20 ml

    Normaalihinta €15,00 75,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€1,87
    75,0 € / 100ml
  • Bach Cherry Plum 20 ml
    -27%

    Bach Cherry Plum 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Cerato 20 ml
    -21%

    Bach Cerato 20 ml

    Normaalihinta €15,10 75,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,01
    75,5 € / 100ml
  • Bach Centaury 20 ml
    -26%

    Bach Centaury 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Beech, 20 ml
    -21%

    Bach Beech, 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,34
    Säästät: -€3,44
    64,5 € / 100ml
  • Bach Aspen, 20 ml
    -15%

    Bach Aspen, 20 ml

    Normaalihinta €13,89 69,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,89 Normaalihinta €16,34
    Säästät: -€2,45
    69,45 € / 100ml
  • Bach Agrimony 20 ml
    -30%

    Bach Agrimony 20 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,81
  • Ayurveda Shilajit, 60 Capsules
    -38%

    Ayurveda Shilajit, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€11,50
    0,32 € / 1ud
  • Ayurveda Ashwangandha Churna, 100 Gr
    -23%

    Ayurveda Ashwangandha Churna, 100 g

    Normaalihinta €16,10 16,1 € / 100gr
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,01
    Säästät: -€4,91
    16,1 € / 100gr
  • Ayurveda Ashwagandha , 60 capsules
    -28%

    Ayurveda Ashwagandha, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €32,58
    Säästät: -€9,28
    0,39 € / 1ud
  • Audiovit 30 Capsules
    -15%

    Audiovit 30 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€3,30
    0,62 € / 1ud
  • Prisma Natural Astromusc, 20 Envelopes
    -6%

    Prisma Natural Astromusc, 20 pussia

    Normaalihinta €18,10
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€1,16
  • Aspolvit Flex Forte 60 capsules
    -19%

    Aspolvit Flex Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€3,87
    0,27 € / 1ud
  • Artiok, 30 Capsules
    -17%

    Artiok, 30 kapselia

    Normaalihinta €30,20 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €36,19
    Säästät: -€5,99
    1,01 € / 1ud