Kokoelma:

Phytotherapy

  • Colnatur Ready sachets, 30X3g
    -5%

    Colnatur Ready -pussit, 30 x 3 g

    Normaalihinta €23,10 770,0 € / 100gr
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,32
    Säästät: -€1,22
    770,0 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Vanilla, 288 g
    -5%

    Colnatur Osteodense Vanilja, 288 g

    Normaalihinta €23,30 8,09 € / 100gr
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,23
    8,09 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Chocolate, 288g
    -9%

    Colnatur Osteodense Chocolate, 288 g

    Normaalihinta €21,40 7,43 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,64
    Säästät: -€2,24
    7,43 € / 100gr
  • Colnatur Forte, 30,3 g
    -8%

    Colnatur Forte, 30,3 g

    Normaalihinta €21,50 70,96 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,92
    70,96 € / 100gr
  • Colnatur Complex -kollageeni, mauton, 324 g

    Normaalihinta €21,65 6,68 € / 100gr
    Alennushinta €21,65 Normaalihinta €21,65
    Säästät: -€0,00
    6,68 € / 100gr
  • Colnatur Complex Forest Berry Flavour, 345 grams
    -12%

    Colnatur Complex, metsänmarjojen maku, 345 g

    Normaalihinta €19,00 5,51 € / 100gr
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,65
    Säästät: -€2,65
    5,51 € / 100gr
  • Colnatur Complex Curcuma, 250 g
    -16%

    Colnatur Complex Curcuma, 250 g

    Normaalihinta €19,50 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€3,85
    7,8 € / 100gr
  • Colnatur Classic Neutral Flavour, 306g
    -21%

    Colnatur Classic, neutraali maku, 306 g

    Normaalihinta €15,70 5,13 € / 100gr
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €19,92
    Säästät: -€4,22
    5,13 € / 100gr
  • Colnatur Classic Forest Berry Flavour, 315 g
    -5%

    Colnatur Classic, metsämarjojen maku, 315 g

    Normaalihinta €21,80 6,92 € / 100gr
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€1,15
    6,92 € / 100gr
  • Eubiotics Omega 7, 120 kapselia
    -26%

    Eubiotics Omega 7, 120 kapselia

    Normaalihinta €46,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €62,65
    Säästät: -€16,35
    0,39 € / 1ud
  • Tuotenimi Modulase, 20 tablettia
    -26%

    Tuotenimi Modulase, 20 tablettia

    Normaalihinta €22,10 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €30,04
    Säästät: -€7,94
    1,11 € / 1ud
  • Eubiotics Hepar Plus, 60 kapselia
    -12%

    Eubiotics Hepar Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €31,81
    Säästät: -€3,91
    0,47 € / 1ud
  • Cobas Cefavit D3 K2 Mg , 60 capsules
    -27%

    Cefak Cefavit D3 K2 Mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €32,03
    Säästät: -€8,73
    0,39 € / 1ud
  • Climafort Menopause , 30 capsules
    -5%

    Climafort Vaihdevuodet, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,60 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €25,89
    Säästät: -€1,29
    0,82 € / 1ud
  • Citesterol 30 capsules
    -18%

    Citesterol 30 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €20,03
    Säästät: -€3,53
    0,55 € / 1ud
  • Cinfa Ns Vitans Magnesium Citrate +400 10 effervescent tablets
    -15%

    Cinfa Ns Vitans Magnesiumcitraatti +400, 10 poretablettia

    Normaalihinta €9,10 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€1,64
    0,91 € / 1ud
  • Cinfa Ns Vitans Collagen 30 sachets
    -8%

    Cinfa Ns Vitans Kollageeni 30 annospussia

    Normaalihinta €24,30 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €26,32
    Säästät: -€2,02
    0,81 € / 1ud
  • Cinfa Ns Suerobiotic 6 sachets
    -21%

    Cinfa Ns Suerobiotic 6 pussia

    Normaalihinta €11,80 1,97 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€3,15
    1,97 € / 1ud
  • Cinfa Ns Melatonin Chewable Orange 1.95 mg 30 tablets
    -5%

    Cinfa Ns Melatoniini, purutabletit, appelsiini, 1,95 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €11,89
    Säästät: -€0,59
    0,38 € / 1ud
  • Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablets
    -6%

    Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablettia

    Normaalihinta €11,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€0,68
    0,22 € / 1ud
  • Cinfa Ns Florabiotic Instant 8 sachets
    -7%

    Cinfa Ns Florabiotic Instant 8 pussia

    Normaalihinta €11,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€0,81
    1,43 € / 1ud
  • Cinfa Ns Digestconfort Lactoben Forte 60 tablets
    -15%

    Cinfa Ns Digestconfort Lactoben Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€3,46
    0,33 € / 1ud
  • Ciminocta 30 Cap
    -12%

    Ciminocta 30 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €18,17
    Säästät: -€2,17
    0,53 € / 1ud
  • Cfn Vitamin D3 + K2 , 60 capsules
    -28%

    Cfn D3- ja K2-vitamiini, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€6,73
    0,29 € / 1ud
  • Cfn Vegaenzym, 60 Capsules
    -11%

    Cfn Vegaenzym, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,01 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,01 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€2,60
    0,33 € / 1ud
  • Cfn Soartrol (Soart) Plus, 60 Capsules
    -23%

    Cfn Soartrol (Soart) Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,10 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€7,90
    0,45 € / 1ud
  • Cfn Axis Digest Fs , 60 capsules
    -27%

    Cfn Eje Digest Fs, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €55,15
    Säästät: -€14,85
    0,67 € / 1ud
  • Cfn Cimicifuga Racemosa St, 60 Capsules
    -25%

    Cfn Cimicifuga Racemosa St, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,12
    Säästät: -€6,32
    0,31 € / 1ud
  • Cfn Bifidusflora 5000 , 60 capsules
    -20%

    Cfn Bifidusflora 5000, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€6,47
    0,43 € / 1ud
  • Cfn Agnus Castus St 500 Mg, 60 Capsules
    -24%

    Cfn Agnus Castus St 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €27,50
    Säästät: -€6,60
    0,35 € / 1ud