Kokoelma:

Phytotherapy

  • Casenfibra Digestive Care 14 sachets
    -14%

    Casenfibra Ruoansulatuksen hoito 14 pussia

    Normaalihinta €12,00 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,93
    Säästät: -€1,93
    0,86 € / 1ud
  • Cartimed Joints, 60 Capsules
    -11%

    Cartimed Nivelet, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,26 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,26 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€1,84
    0,25 € / 1ud
  • Carticure Plus, 30 Sachets
    -24%

    Carticure Plus, 30 pussia

    Normaalihinta €45,00 1,5 € / 1ud
    Alennushinta €45,00 Normaalihinta €59,19
    Säästät: -€14,19
    1,5 € / 1ud
  • Calmux 20 capsules
    -21%

    Calmux 20 kapselia

    Normaalihinta €26,90 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €33,95
    Säästät: -€7,05
    1,35 € / 1ud
  • Calmyzen Instant, 10 ml
    -39%

    Calmyzen Instant, 10 ml

    Normaalihinta €9,10 91,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €14,97
    Säästät: -€5,87
    91,0 € / 100ml
  • Buona Energia Oro, 10 ml
    -5%

    Buona Energía Oro, 10 ml

    Normaalihinta €19,30 193,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,12
    193,0 € / 100ml
  • Buona Circadiem Drops, 20 ml
    -15%

    Buona Circadiem -tipat, 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€2,20
    64,5 € / 100ml
  • Bromatech Pirolex , 24 tablets
    -21%

    Bromatech Pirolex, 24 tablettia

    Normaalihinta €20,80 20,8 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €26,36
    Säästät: -€5,56
    20,8 € / 1ud
  • Bromatech Citogenex , 30 capsules
    -21%

    Bromatech Citogenex, 30 kapselia

    Normaalihinta €34,30 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €43,49
    Säästät: -€9,19
    1,14 € / 1ud
  • Botanicapharma Vitamineral, 500 Mg 60 Tablets
    -35%

    Botánicapharma Vitamineral, 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,50 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€3,00
    0,09 € / 1ud
  • Botanicapharma Valerian 500 Mg, 60 Capsules
    -32%

    Botánicapharma Valeriana 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,79
    Säästät: -€2,79
    0,1 € / 1ud
  • Botanicapharma Rhodiola Complex Bensana, 60 Capsules
    -24%

    Botánicapharma Rhodiola Complex Bensana, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,53
    Säästät: -€4,43
    0,24 € / 1ud
  • Botanicapharma Passionflower, 500 Mg 60 Tablets
    -33%

    Botánicapharma Pasiflora, 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €8,40
    Säästät: -€2,80
    0,09 € / 1ud
  • Botanicapharma Omega 3 Vitamin E, 50 Capsules
    -36%

    Botánicapharma Omega 3 ja E-vitamiini, 50 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,30
    Säästät: -€5,50
    0,2 € / 1ud
  • Botanicapharma L-Arginine, 60 Capsules
    -20%

    Botánicapharma L-arginiini, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€2,65
    0,17 € / 1ud
  • Botanicapharma Hypericum, 400 Mg 60 Tablets
    -36%

    Botánicapharma Mäkikuisma, 400 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€3,40
    0,1 € / 1ud
  • Botanicapharma B Komplex, 500 Mg 60 Tablets
    -21%

    Botánicapharma B-kompleksi, 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,69
    0,1 € / 1ud
  • Bonusan Vitex Agnus Castus Extract , 90 capsules
    -22%

    Bonusan Vitex Agnus Castus -uute, 90 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €39,99
    Säästät: -€8,79
    0,35 € / 1ud
  • Bonusan Vitamin K2 Complex , 60 tablets
    -19%

    Bonusan Vitamiini K2 Complex, 60 tablettia

    Normaalihinta €34,90 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €42,99
    Säästät: -€8,09
    0,58 € / 1ud
  • Bonusan Uc-Ii® Collagen Complex Pro, 60 capsules
    -22%

    Bonusan Uc-Ii® Collagen Complex Pro, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,60 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,60 Normaalihinta €42,99
    Säästät: -€9,39
    0,56 € / 1ud
  • Bonusan Salvia Officinalis Extract , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Salvia Officinalis -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€8,79
    0,45 € / 1ud
  • Bonusan Omega-3 Msc Epa Forte , 30 softgels
    -22%

    Bonusan Omega-3 Msc Epa Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€7,79
    0,94 € / 1ud
  • Bonusan Omega-3 Msc , 90 gel capsules
    -24%

    Bonusan Omega-3 Msc, 90 geelikapselia

    Normaalihinta €21,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€6,81
    0,24 € / 1ud
  • Bonusan Molybdenum 400 , 120 tablets
    -24%

    Bonusan Molybdeeni 400, 120 tablettia

    Normaalihinta €10,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€3,39
    0,09 € / 1ud
  • Bonusan Magnesan Forte Plus , 60 tablets
    -22%

    Bonusan Magnesan Forte Plus, 60 tablettia

    Normaalihinta €24,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €30,99
    Säästät: -€6,79
    0,4 € / 1ud
  • Bonusan Griffonia Simplicifolia , 60 capsules
    -17%

    Bonusan Griffonia Simplicifolia, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,80 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €36,99
    Säästät: -€6,19
    0,51 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 11D , 90 capsules
    -23%

    Bonusan Cpni - 11D, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €36,99
    Säästät: -€8,69
    0,31 € / 1ud
  • Bonusan Magnesium Citrate 150 Complex , 60 tablets
    -24%

    Bonusan Magnesiumcitraatti 150 Complex, 60 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €20,99
    Säästät: -€4,99
    0,27 € / 1ud
  • Bioserum Nervolit , 40 capsules
    -15%

    BioSérum Nervolit, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €20,82
    Säästät: -€3,12
    0,44 € / 1ud
  • Bioserum Levatrig , 60 capsules
    -14%

    BioSérum Levatrig, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,28
    Säästät: -€1,58
    0,16 € / 1ud