• Dietmed Super Collaforce 10.000, 450 Gr
-26%

Dietmed Super Collaforce 10 000, 450 g

SKU-koodiDI5605481112423
Hydrolysoitu kollageenijauhe nivelten uudistumiseen ja ihonhoitoon.
Normaalihinta €22,71 5,05 € / 100gr
Alennushinta €22,71 Normaalihinta €30,78
Säästät: -€8,07
5,05 € / 100gr
Dietmed Super Collaforce 10.000, 450 Gr
Dietmed Super Collaforce 10 000, 450 g
Normaalihinta €22,71 5,05 € / 100gr
Alennushinta €22,71 Normaalihinta €30,78
Säästät: -€8,07
5,05 € / 100gr

 

 

Tuotekuvaus: Dietmed Super Collaforce 10 000, 450 g

Hydrolysoitu kollageenijauhe nivelten uudistumiseen ja ihon hoitoon.