Kokoelma:

Phytotherapy

  • Drasanvi Mineral Calcium Vitamin D3+K2 , 90 tablets
    -27%

    Drasanvi Mineral Kalsium D3- ja K2-vitamiini, 90 tablettia

    Normaalihinta €13,40 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €18,29
    Säästät: -€4,89
    0,15 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin Bicapa Retard , 60 tablets
    -32%

    Drasanvi Melatonina Bicapa Retard, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €21,04
    Säästät: -€6,64
    0,24 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin Bilayer Retard , 30 tablets
    -27%

    Drasanvi Melatonina Bicapa Retard, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,85 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €9,85 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€3,60
    0,33 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin 1,9 Mg , 60 capsules
    -36%

    Drasanvi Melatoniini 1,9 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €8,75 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,75 Normaalihinta €13,66
    Säästät: -€4,91
    0,15 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin 1,9 Mg , 50 ml
    -39%

    Drasanvi Melatoniini 1,9 mg, 50 ml

    Normaalihinta €8,25 16,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,25 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€5,25
    16,5 € / 100ml
  • Drasanvi Yeast Red Rice (2,9 Mg Monacolin K) Coenzyme Q10 , 30 capsules
    -37%

    Drasanvi: Punariisihiiva (2,9 mg monakoliini K) ja koentsyymi Q10, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,45 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,45 Normaalihinta €15,03
    Säästät: -€5,58
    0,32 € / 1ud
  • Drasanvi Labcatal Phosphorus 15 , ampoules 28x2ml
    -22%

    Drasanvi Labcatal Fosforo 15, ampullit 28 x 2 ml

    Normaalihinta €14,30 715,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,05
    715,0 € / 100ml
  • Drasanvi Kalmansia , 45 capsules
    -37%

    Drasanvi Kalmansia, 45 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€8,05
    0,31 € / 1ud
  • Drasanvi Flavogen Bifase 3 , 60 capsules
    -27%

    Drasanvi Flavogen Bifase 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €31,35
    Säästät: -€8,45
    0,38 € / 1ud
  • Drasanvi Flavogen Bifase 2 , 60 capsules
    -27%

    Drasanvi Flavogen Bifase 2, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €31,35
    Säästät: -€8,55
    0,38 € / 1ud
  • Drasanvi Flavogen Bifase 1 , 60 capsules
    -27%

    Drasanvi Flavogen Bifase 1, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €31,05
    Säästät: -€8,35
    0,38 € / 1ud
  • Drasanvi Collmar Vanilja, 180 tablettia
    -12%

    Drasanvi Collmar Vanilja, 180 tablettia

    Normaalihinta €10,70 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€1,51
    0,06 € / 1ud
  • Drasanvi Collmar Magnesium Vanilja, 300 g
    -37%

    Drasanvi Collmar Magnesium Vanilja, 300 g

    Normaalihinta €19,00 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€11,00
    6,33 € / 100gr
  • Drasanvi Collmar Magnesium-sitruuna, 300 g
    -33%

    Drasanvi Collmar Magnesium-sitruuna, 300 g

    Normaalihinta €20,20 6,73 € / 100gr
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€9,80
    6,73 € / 100gr
  • Drasanvi Collmar Cremi Cold Effect Gel , 75 ml
    -35%

    Drasanvi Collmar viilentävä geelivoide, 75 ml

    Normaalihinta €6,50 8,67 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€3,45
    8,67 € / 100ml
  • Drasanvi Collmar Cao , 300 g
    -11%

    Drasanvi Collmar Cao, 300 g

    Normaalihinta €10,50 3,5 € / 100gr
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€1,35
    3,5 € / 100gr
  • Drasanvi Cla Conjugated Linoleic Acid Conjugated Nutrabasic Canister , 48 pearls
    -27%

    Drasanvi CLA (konjugoitu linolihappo) Nutrabasicos-pakkaus, 48 kapselia

    Normaalihinta €8,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,97
    Säästät: -€2,97
    0,17 € / 1ud
  • Drasanvi Magnesium Carbonate , 200 g
    -14%

    Drasanvi magnesiumkarbonaatti, 200 g

    Normaalihinta €5,30 2,65 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,17
    Säästät: -€0,87
    2,65 € / 100gr
  • Dr Natura Perlavida Hot Flashes , 30 capsules
    -14%

    Dra Natura Perlavida Vaihdevuosien oireet, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,37
    0,48 € / 1ud
  • Dr.Dunner Pagosid Harpagophitum , 80 tablets
    -24%

    Dr. Dunner Pagosid Harpagophitum, 80 tablettia

    Normaalihinta €15,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€4,76
    0,19 € / 1ud
  • Dorminatur, 50 Gummies
    -5%

    Dorminatur, 50 purukumia

    Normaalihinta €15,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    0,3 € / 1ud
  • Dorminatur, 30 tablets
    -15%

    Dorminatur, 30 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,39
    Säästät: -€1,69
    0,32 € / 1ud
  • Dormidream, 60 capsules
    -23%

    Dormidream, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,60 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,99
    Säästät: -€3,39
    0,19 € / 1ud
  • Dormax Forte 60 capsules
    -5%

    Dormax Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,00
    0,32 € / 1ud
  • Dormax 30 Days 30 capsules
    -5%

    Dormax 30 päivää, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,30
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€0,75
  • Donnaplus Oilnagra Perlas, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€0,00
    0,24 € / 1ud
  • Donnaplus Menocifuga Forte, 30 capsules
    -24%

    Donnaplus Menocifuga Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,71
    Säästät: -€4,81
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Oilnagra Oil Liquid, 150 ml
    -7%

    Donnaplus Oilnagra-öljy, nestemäinen, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€1,30
    11,2 € / 100ml
  • Dismag Natural Epsom Salts, 300 g
    -45%

    Dismag Sales Epsom Naturales, 300 g

    Normaalihinta €6,70 2,23 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €12,29
    Säästät: -€5,59
    2,23 € / 100gr
  • Dis Femina Control, 30 Capsules
    -10%

    Dis Femina Control, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,37 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,37 Normaalihinta €17,05
    Säästät: -€1,68
    0,51 € / 1ud