Kokoelma:

Phytotherapy

  • Santiveri Cranberry 40Caps.
    -16%

    Santiveri Arandano Rojo, 40 tablettia

    Normaalihinta €16,70 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,25
    0,42 € / 1ud
  • Santiveri Oatmeal-Mallow Liquid Soap 250Ml. Bio
    -32%

    Santiveri-nestesaippua, kaura-malva, 250 ml, luomua

    Normaalihinta €8,20 3,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €12,07
    Säästät: -€3,87
    3,28 € / 100ml
  • Santiveri Dha Vegetable 30Pearls
    -8%

    Santiveri Dha Vegetal 30 kapselia

    Normaalihinta €17,51 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,51 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€1,59
    0,58 € / 1ud
  • Santiveri Aloe Vera Juice 500Ml.
    -39%

    Santiveri Aloe Vera -mehu 500 ml.

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€7,81
    2,48 € / 100ml
  • Santiveri Hyperic 40Cap.
    -7%

    Santiveri Mäkikuisma 40 kapselia.

    Normaalihinta €11,20 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€0,90
    0,28 € / 1ud
  • Santiveri Bilixir Syrup 240Ml.
    -13%

    Santiveri Bilixir -siirappi 240 ml.

    Normaalihinta €10,40 4,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,55
    4,33 € / 100ml
  • Santiveri Artichoke 40Cap.
    -30%

    Santiveri Artisokka 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€5,19
    0,3 € / 1ud
  • Santiveri Bacopa 40Cap.
    -13%

    Santiveri Bacopa 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €13,97
    Säästät: -€1,77
    0,31 € / 1ud
  • Santiveri Sanaflor Mast-Lax Gases Anise-Fennel 65Gr.
    -44%

    Santiveri Sanaflor Mast-Lax -kaasulääke, anis-fenkoli, 65 g.

    Normaalihinta €5,20 8,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€4,09
    8,0 € / 100gr
  • Santiveri Aswagandha 40Cap.
    -35%

    Santiveri Aswagandha 40 kapselia.

    Normaalihinta €11,30 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€5,99
    0,28 € / 1ud
  • Santiveri Sanatorium 48Comp.
    -17%

    Santiveri-sanatorio 48Comp.

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€1,15
    5,8 € / 1ud
  • Santiveri Complex Total Syrup 200Ml.
    -41%

    Santiveri Complex Total -siirappi 200 ml.

    Normaalihinta €15,00 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €25,64
    Säästät: -€10,64
    7,5 € / 100ml
  • Santiveri Cannabiactive Forte Cream 60Ml.
    -32%

    Santiveri Cannabiactive Forte -voide 60 ml.

    Normaalihinta €17,22 28,7 € / 100ml
    Alennushinta €17,22 Normaalihinta €25,36
    Säästät: -€8,14
    28,7 € / 100ml
  • Santiveri Kavagas 20Cap.
    -40%

    Santiveri Kavagas 20 kpl.

    Normaalihinta €11,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€7,79
    0,58 € / 1ud
  • Santiveri Sleep Forte 30Cap.
    -18%

    Santiveri Sueño Forte 30 kapselia.

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,57
    Säästät: -€2,57
    0,4 € / 1ud
  • Santiveri Pollen+Jelly+Ginseng 30Comp.
    -12%

    Santiveri Pollen+Hunaja+Ginseng 30 tablettia

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€1,50
    11,0 € / 1ud
  • Santiveri Tryptophan 30Cap.
    -41%

    Santiveri Tryptofaani 30 kapselia.

    Normaalihinta €14,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €23,59
    Säästät: -€9,59
    0,47 € / 1ud
  • Mycofit Artbikrem Hemp 100Ml.
    -13%

    Mycofit Artbikrem Hamppu 100 ml.

    Normaalihinta €15,00 15,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,30
    Säästät: -€2,30
    15,0 € / 100ml
  • Mycofit Artbikrem Cream 100Ml.
    -30%

    Mycofit Artbikrem -voide 100 ml.

    Normaalihinta €13,80 13,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €19,71
    Säästät: -€5,91
    13,8 € / 100ml
  • Mycofit Inmunihealth 250Ml.
    -35%

    Mycofit Inmunihealth 250 ml.

    Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €20,36
    Säästät: -€7,06
    5,32 € / 100ml
  • Sakai Sline Control Volume 15Vials
    -37%

    Sakai Sline Control Volume 15 ampullia

    Normaalihinta €19,90 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €31,74
    Säästät: -€11,84
    1,33 € / 1ud
  • Sakai Sline Control Reduct Plus Garcinia 14Vials
    -38%

    Sakai Sline Control Reduct Plus Garcinia 14 ampullia

    Normaalihinta €19,40 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €31,36
    Säästät: -€11,96
    1,39 € / 1ud
  • Sakai Gargola Propolis Forte 30Comp Mast.
    -38%

    Sakai Gargola Propolis Forte 30 purutablettia.

    Normaalihinta €7,60 7,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€4,70
    7,6 € / 1ud
  • Sakai Gargola Pectorabe Syrup 240Ml.
    -25%

    Sakai Gargola Pectorabe -siirappi 240 ml.

    Normaalihinta €11,30 4,71 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,06
    Säästät: -€3,76
    4,71 € / 100ml
  • Sakai Gargola Fitovial Attac 12Vials
    -38%

    Sakai Gargola Fitovial Attac 12 ampullia

    Normaalihinta €13,60 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €22,09
    Säästät: -€8,49
    1,13 € / 1ud
  • Sakai Gargola Echinacea 45 Capsules
    -36%

    Sakai Gargola Echinacea 45 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €15,06
    Säästät: -€5,36
    0,22 € / 1ud
  • Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240Ml.
    -32%

    Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240 ml.

    Normaalihinta €10,20 4,25 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €15,06
    Säästät: -€4,86
    4,25 € / 100ml
  • Sakai Melatonin Extra Chewable 60 Tablets
    -35%

    Sakai Melatonina Extra -purutabletit, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €15,42
    Säästät: -€5,42
    0,17 € / 1ud
  • Sakai Intecol Glutamine , 15 sachets
    -9%

    Sakai Intecol Glutamiini, 15 annospussia

    Normaalihinta €13,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€1,24
    0,87 € / 1ud
  • Sakai Proapic Royal Jelly Extra 20Amp.
    -38%

    Sakai Proapic Royal Jelly Extra 20 ampullia.

    Normaalihinta €21,80 21,8 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €35,13
    Säästät: -€13,33
    21,8 € / 1ud