Kokoelma:

Phytotherapy

  • Serpens Shatavari 90 Capsules
    -25%

    Serpens Shatavari 90 kapselia

    Normaalihinta €27,40 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €36,56
    Säästät: -€9,16
    0,3 € / 1ud
  • Serpens Triphala 90 Capsules
    -5%

    Serpens Triphala 90 kapselia

    Normaalihinta €31,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €31,40 Normaalihinta €33,05
    Säästät: -€1,65
    0,35 € / 1ud
  • Serpens Astragalus 300Mg 90 Eco Vegan Capsules
    -34%

    Serpens Astragalo 300 mg 90 kapselia, ekologinen ja vegaaninen

    Normaalihinta €28,02 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,02 Normaalihinta €42,14
    Säästät: -€14,12
    0,31 € / 1ud
  • Serpens Pure Defense 90 Capsules
    -5%

    Serpens Pure Defense 90 kapselia

    Normaalihinta €33,37 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €33,37 Normaalihinta €35,13
    Säästät: -€1,76
    0,37 € / 1ud
  • Sinedie Lab Reparadina Spray 50Ml.
    -24%

    Sinedie Lab Reparadina -suihke 50 ml.

    Normaalihinta €19,81 39,62 € / 100ml
    Alennushinta €19,81 Normaalihinta €26,02
    Säästät: -€6,21
    39,62 € / 100ml
  • Simildiet K-Linfo Drops 60Ml.
    -21%

    Simildiet K-Linfo -tipat, 60 ml.

    Normaalihinta €19,00 31,67 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €24,05
    Säästät: -€5,05
    31,67 € / 100ml
  • Simildiet Bhioerba No 1 Hb 60 Capsules
    -21%

    Simildiet Bhioerba No 1 Hb 60 kapselia

    Normaalihinta €18,60 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €23,58
    Säästät: -€4,98
    0,31 € / 1ud
  • Simildiet Distonicum 30 Capsules
    -32%

    Simildiet Distonicum 30 kapselia

    Normaalihinta €14,19 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,19 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€6,55
    0,47 € / 1ud
  • Simildiet Simil Care 50Ml.
    -24%

    Simildiet Simil Care 50 ml.

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€3,54
    22,6 € / 100ml
  • Simildiet Skin Repair Cream Xtra 50Ml.
    -7%

    Simildiet Skin Repair Cream Xtra 50 ml.

    Normaalihinta €50,70 101,4 € / 100ml
    Alennushinta €50,70 Normaalihinta €54,74
    Säästät: -€4,04
    101,4 € / 100ml
  • Simildiet Metabol 60 Capsules
    -23%

    Simildiet Metabol 60 kapselia

    Normaalihinta €40,10 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,10 Normaalihinta €52,10
    Säästät: -€12,00
    0,67 € / 1ud
  • Simildiet Lipotrofin 60 Capsules
    -18%

    Simildiet Lipotrofin 60 kapselia

    Normaalihinta €46,54 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €46,54 Normaalihinta €56,69
    Säästät: -€10,15
    0,78 € / 1ud
  • Simildiet Xtra Skin Firming 250Ml.
    -14%

    Simildiet Xtra Skin Firming 250 ml.

    Normaalihinta €88,70 35,48 € / 100ml
    Alennushinta €88,70 Normaalihinta €103,25
    Säästät: -€14,55
    35,48 € / 100ml
  • Simildiet Xtra Skin Firming 50Ml.
    -21%

    Simildiet Xtra Skin Firming 50 ml.

    Normaalihinta €50,70 101,4 € / 100ml
    Alennushinta €50,70 Normaalihinta €64,29
    Säästät: -€13,59
    101,4 € / 100ml
  • Simildiet Xtra Skin & Hair 60 Tablets
    -23%

    Simildiet Xtra Skin & Hair 60 tablettia

    Normaalihinta €42,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €54,67
    Säästät: -€12,67
    0,7 € / 1ud
  • Simildiet Chondro Gel 200Ml.
    -20%

    Simildiet Condro Gel 200 ml.

    Normaalihinta €34,00 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €42,45
    Säästät: -€8,45
    17,0 € / 100ml
  • Silicium G7 Gel, 500 ml
    -30%

    Silicium G7 -geeli, 500 ml

    Normaalihinta €45,90 9,18 € / 100ml
    Alennushinta €45,90 Normaalihinta €65,16
    Säästät: -€19,26
    9,18 € / 100ml
  • Silicium Spain Silicium Soria Skin Gel 150Ml.
    -34%

    Silicium España Silicium Soria Skin Gel 150 ml.

    Normaalihinta €22,23 14,82 € / 100ml
    Alennushinta €22,23 Normaalihinta €33,43
    Säästät: -€11,20
    14,82 € / 100ml
  • Silicium Spain Orgono Sport 1Litre
    -10%

    Silicium España Orgono Sport 1 litra

    Normaalihinta €37,20 3,72 € / 100ml
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €41,26
    Säästät: -€4,06
    3,72 € / 100ml
  • Silicium Spain G7 Activ+ 60 Capsules
    -10%

    Silicium España G7 Activ+ 60 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,68
    Säästät: -€2,28
    0,36 € / 1ud
  • Silicium Orgono Articomplex , 100 capsules
    -15%

    Silicium Orgono Articomplex, 100 kapselia

    Normaalihinta €32,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €32,40 Normaalihinta €37,91
    Säästät: -€5,51
    0,32 € / 1ud
  • Simar Libracol 30 Tablets
    -10%

    Simar Libracol 30 tablettia

    Normaalihinta €31,00 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €34,44
    Säästät: -€3,44
    1,03 € / 1ud
  • Solaray Hair Force 60 Kal Capsules
    -30%

    Solaray Hair Force 60 kapselia, Kal

    Normaalihinta €24,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €34,93
    Säästät: -€10,53
    0,41 € / 1ud
  • Solaray Gluc/Chon/Msm 90 Capsules
    -10%

    Solaray Gluc/Chon/MSM 90 kapselia

    Normaalihinta €52,15 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €52,15 Normaalihinta €57,94
    Säästät: -€5,79
    0,58 € / 1ud
  • Solaray Cell Defense 60 Tablets
    -5%

    Solaray Cell Defense 60 tablettia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €31,58
    Säästät: -€1,58
    0,5 € / 1ud
  • Solaray Absorb-N-Zyme 90 Tablets
    -24%

    Solaray Absorb-N-Zyme 90 tablettia

    Normaalihinta €20,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €26,32
    Säästät: -€6,32
    0,22 € / 1ud
  • Solesmundi Si+ Organic Silicon , 750 ml
    -28%

    Solesmundi Si+ Orgaaninen pii, 750 ml

    Normaalihinta €23,50 3,13 € / 100ml
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €32,70
    Säästät: -€9,20
    3,13 € / 100ml
  • Solaray Beet Root (Beetroot) 100 Capsulesveg.
    -19%

    Solaray Beet Root (punajuuri) 100 kasviskapselia.

    Normaalihinta €14,70 14,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €18,25
    Säästät: -€3,55
    14,7 € / 1ud
  • Solaray Msm Pure 1000Mg. 60 Capsules
    -13%

    Solaray MSM Pure 1000 mg. 60 kapselia

    Normaalihinta €20,08 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,08 Normaalihinta €23,02
    Säästät: -€2,94
    0,33 € / 1ud
  • Solaray Celery Seed (Celery) 505Mg. 100 Capsules
    -43%

    Solaray Celery Seed (parsakaali) 505 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €12,10 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€9,06
    0,12 € / 1ud