• Mycofit Inmunihealth 250Ml.
-35%

Mycofit Inmunihealth 250 ml.

SKU-koodiSA8414606953899
MYCOFIT INMUNIHEALTH on 250 ml:n tuote, joka on suunniteltu vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan kehon puolustuskykyä ja edistämään terveellistä immuunivastetta. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat vahvistaa immuunijärjestelmäänsä ja pysyä terveinä.
Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €20,36
Säästät: -€7,06
5,32 € / 100ml
Mycofit Inmunihealth 250Ml.
Mycofit Inmunihealth 250 ml.
Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €20,36
Säästät: -€7,06
5,32 € / 100ml

 

 
MYCOFIT INMUNIHEALTH on 250 ml:n tuote, joka on suunniteltu vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa parantamaan kehon puolustuskykyä ja ehkäisemään sairauksia. Tätä tuotetta käytetään ravintolisänä terveyden edistämiseksi ja kehon suojaamiseksi infektioilta ja sairauksilta. Sen ainutlaatuinen ja tehokas koostumus auttaa stimuloimaan immuunivastetta sekä ylläpitämään vahvaa ja tervettä immuunijärjestelmää.

Käyttöohjeet

MYCOFIT INMUNIHEALTH 250 ml:n annostusohje on 10 ml (yksi ruokalusikallinen) päivässä, mieluiten aamulla. Tuotetta voi nauttia sellaisenaan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Suosittelemme ravistamaan tuotetta hyvin ennen käyttöä.