Kokoelma:

Phytotherapy

  • Salengei Active Omega 3 Dha 60Pearls
    -10%

    Salengei Active Omega 3 DHA 60 kapselia

    Normaalihinta €34,90 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €38,99
    Säästät: -€4,09
    0,58 € / 1ud
  • Salengei Active Memory 60Cap.
    -25%

    Salengei Active Memory 60 kapselia.

    Normaalihinta €57,50 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €57,50 Normaalihinta €76,67
    Säästät: -€19,17
    0,96 € / 1ud
  • Salengei Active Sweet Dreams 60Cap.
    -13%

    Salengei Active Sweet Dreams 60 kapselia.

    Normaalihinta €31,60 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,60 Normaalihinta €36,51
    Säästät: -€4,91
    0,53 € / 1ud
  • Salengei Active Omega 3 Immunity , 60 pearls
    -11%

    Salengei Active Omega 3 -immuunijärjestelmä, 60 kapselia

    Normaalihinta €54,50 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €54,50 Normaalihinta €61,20
    Säästät: -€6,70
    0,91 € / 1ud
  • Salengei Active Procollagen Plus 330Gr.
    -24%

    Salengei Active Procollagen Plus 330 g.

    Normaalihinta €60,33 18,28 € / 100gr
    Alennushinta €60,33 Normaalihinta €79,38
    Säästät: -€19,05
    18,28 € / 100gr
  • Salengei Smart Fibre 270Gr.
    -30%

    Salengei Älykuitu 270 g.

    Normaalihinta €48,90 18,11 € / 100gr
    Alennushinta €48,90 Normaalihinta €70,00
    Säästät: -€21,10
    18,11 € / 100gr
  • Salengei Active Capillary Plus 60Pearls.
    -26%

    Salengei Active Capilar Plus 60 kapselia.

    Normaalihinta €53,90 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €53,90 Normaalihinta €72,80
    Säästät: -€18,90
    0,9 € / 1ud
  • Saludalkalina Slk Digest 45 Capsules
    -16%

    Saludalkalina Slk Digest 45 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€3,25
    0,37 € / 1ud
  • Saludalkalina Slk Diur 60 Capsules
    -25%

    Saludalkalina Slk Diur 60 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €19,24
    Säästät: -€4,84
    0,24 € / 1ud
  • Saludalkalina Slk Defense 30 Capsules
    -23%

    Saludalkalina Slk Defense 30 kapselia

    Normaalihinta €23,40 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €30,47
    Säästät: -€7,07
    0,78 € / 1ud
  • Saludalkalina Triptofran 60 Capsules
    -30%

    Saludalkalina Tryptofaania 60 kapselia

    Normaalihinta €19,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €28,16
    Säästät: -€8,36
    0,33 € / 1ud
  • Saludalkalina Pelovital 60 Capsules
    -23%

    Saludalkalina Pelovital 60 kapselia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €25,61
    Säästät: -€5,91
    0,33 € / 1ud
  • Saludalkalina Obestop 60 Capsules
    -23%

    Saludalkalina Obestop 60 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,01
    Säästät: -€5,31
    0,3 € / 1ud
  • Saludalkalina Diabemina 85 Capsules
    -21%

    Saludalkalina Diabemina 85 kapselia

    Normaalihinta €17,90 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€4,72
    0,21 € / 1ud
  • Saludalkalina Organic Silicon 30 Capsules
    -26%

    Saludalkalina Orgaaninen pii 30 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €20,73
    Säästät: -€5,33
    0,51 € / 1ud
  • Saludalkalina Multi Memory 60 Capsules
    -25%

    Saludalkalina Multi Memory 60 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €27,41
    Säästät: -€6,81
    0,34 € / 1ud
  • Saludalkalina Sinfat 20Vials
    -27%

    Saludalkalina Sinfat 20 ampullia

    Normaalihinta €24,30 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €33,43
    Säästät: -€9,13
    1,22 € / 1ud
  • Saludalkalina Prostaurin 60 Capsules
    -27%

    Saludalkalina Prostaurin 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,19
    Säästät: -€6,79
    0,31 € / 1ud
  • Saludalkalina Magne3 60 Capsules
    -25%

    Saludalkalina Magne3 60 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €19,24
    Säästät: -€4,84
    0,24 € / 1ud
  • Saludalkalina Munovit 60 Capsules
    -32%

    Saludalkalina Munovit 60 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €29,48
    Säästät: -€9,38
    0,34 € / 1ud
  • Saludalkalina Colloidal Silver 120Ppm 50Ml.
    -18%

    Saludalkalina Kolloidinen hopea 120 ppm 50 ml.

    Normaalihinta €21,20 42,4 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €25,81
    Säästät: -€4,61
    42,4 € / 100ml
  • Saludalkalina Artic Hyaluronic 60 Capsules
    -5%

    Saludalkalina Artic Hialuronic 60 kapselia

    Normaalihinta €33,60 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,60 Normaalihinta €35,37
    Säästät: -€1,77
    0,56 € / 1ud
  • Saludalkalina Hista Control 60 Capsules
    -36%

    Saludalkalina Hista Control 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €32,79
    Säästät: -€11,79
    0,35 € / 1ud
  • Saludalkalina Cistycalc 60 Capsules
    -27%

    Saludalkalina Cistycalc 60 kapselia

    Normaalihinta €23,80 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €32,47
    Säästät: -€8,67
    0,4 € / 1ud
  • Salengei Cystiplus 60Comp.
    -5%

    Salengei Cystiplus 60 tablettia

    Normaalihinta €41,90 41,9 € / 1ud
    Alennushinta €41,90 Normaalihinta €44,11
    Säästät: -€2,21
    41,9 € / 1ud
  • Salud Viva Wheatgrass Juice Eco , 100 g
    -25%

    Salud Viva Luomu-vehnänorjumehu, 100 g

    Normaalihinta €16,37 16,37 € / 100gr
    Alennushinta €16,37 Normaalihinta €21,82
    Säästät: -€5,45
    16,37 € / 100gr
  • Salengei Flexpro 90Comp.
    -13%

    Salengei Flexpro 90 tablettia.

    Normaalihinta €63,60 63,6 € / 1ud
    Alennushinta €63,60 Normaalihinta €73,33
    Säästät: -€9,73
    63,6 € / 1ud
  • Salengei Polymatrix 120Comp.
    -15%

    Salengei Polymatrix 120 tablettia.

    Normaalihinta €121,46 121,46 € / 1ud
    Alennushinta €121,46 Normaalihinta €142,06
    Säästät: -€20,60
    121,46 € / 1ud
  • Schoenenberg Black Radish Juice , 200 ml
    -35%

    Schoenenbergin musta retiisimehu, 200 ml

    Normaalihinta €9,40 4,7 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€5,10
    4,7 € / 100ml
  • Serpens Amalaki 90 Capsules
    -29%

    Serpens Amalaki 90 kapselia

    Normaalihinta €34,40 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €48,21
    Säästät: -€13,81
    0,38 € / 1ud