• Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240Ml.
-32%

Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240 ml.

SKU-koodiSA8423245060219

Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240 ml on siirappi, joka on tarkoitettu liman irrottamiseen eukalyptuksen ansiosta. Kasviuutteiden sekoitus kylmiin vuodenaikoihin. Suositellaan yli 12-vuotiaille.

Normaalihinta €10,20 4,25 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €15,06
Säästät: -€4,86
4,25 € / 100ml
Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240Ml.
Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240 ml.
Normaalihinta €10,20 4,25 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €15,06
Säästät: -€4,86
4,25 € / 100ml

 

 

Sakai Gargola Fluidabe Hedera 240 ml on siirappi, joka on tarkoitettu liman irrottamiseen eukalyptuksen ansiosta. Kasviuutteiden sekoitus kylmiä vuodenaikoja varten. Suositellaan 12-vuotiaille ja sitä vanhemmille.

Koostumus

Vesi, hunaja, eukalyptusuute (eukalyptuksen lehdet), sakeutusaine: natriumkarboksimetyyliselluloosa, mänty (männyn silmut), E.S. muratti (murratin lehti, maltodekstriini), säilöntäaine: kaliumsorbaatti, happamuudensäätöaine: sitruunahappo, lootuksen juurijauhe, inkiväärin juurijauhe. 30 ml:ssa: 600 mg E.F. eukalyptusta (Eucalyptus globulus), 122,5 mg E.F. Mänty (Pinus maritima), 65 mg E.S. muratti (Hedera helix), 50 mg lootuksen juurijauhe (Nelumbo nucifera). E.F. = hydroalkoholinen uute. Kuivauute.

Käyttöohjeet

Suositellaan 2 annosta à 15 ml tai 3 annosta à 10 ml, jaettuna päivän aikana. Ravista ennen käyttöä.

Apteekkarin neuvo

Ei suositella raskaana oleville naisille, imettäville äideille eikä lapsille. Ravintolisät eivät korvaa tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Älä ylitä suositeltua annosta. Säilytä pienten lasten ulottumattomissa.