Kokoelma:

Phytotherapy

  • Solaray Dong Quai 60 Capsules
    -20%

    Solaray Dong Quai 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €26,19
    Säästät: -€5,19
    0,35 € / 1ud
  • Solaray Mastic Gum 500Mg. 45 Capsulesveg
    -24%

    Solaray Mastic Gum 500 mg, 45 kasvikapselia

    Normaalihinta €40,20 40,2 € / 1ud
    Alennushinta €40,20 Normaalihinta €52,74
    Säästät: -€12,54
    40,2 € / 1ud
  • Solaray Nutritionally Balanced B Stress , 100 capsules
    -22%

    Solaray Nutritionally Balanced B Stress, 100 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €27,47
    Säästät: -€6,07
    0,21 € / 1ud
  • Solaray Memo Rise 45V Capsules
    -10%

    Solaray Memo Rise 45V -kapselit

    Normaalihinta €19,95 19,95 € / 1ud
    Alennushinta €19,95 Normaalihinta €22,22
    Säästät: -€2,27
    19,95 € / 1ud
  • Solaray Total Cleanse Uric Acid 60 Capsules
    -10%

    Solaray Total Cleanse Uric Acid 60 kapselia

    Normaalihinta €39,50 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €43,79
    Säästät: -€4,29
    0,66 € / 1ud
  • Solaray Chaga Fermented 500Mg 60V Capsules
    -5%

    Solaray Chaga Fermented 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,60 31,6 € / 1ud
    Alennushinta €31,60 Normaalihinta €33,26
    Säästät: -€1,66
    31,6 € / 1ud
  • Solaray Sharp Mind 60 Capsulesveg.
    -5%

    Solaray Sharp Mind 60 kasviskapselia.

    Normaalihinta €23,25 23,25 € / 1ud
    Alennushinta €23,25 Normaalihinta €24,60
    Säästät: -€1,35
    23,25 € / 1ud
  • Soria Natural Natusor 7 Somnisedan , 20 filters
    -10%

    Soria Natural Natusor 7 Somnisedan, 20 suodatinta

    Normaalihinta €4,95 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €4,95 Normaalihinta €5,50
    Säästät: -€0,55
    0,25 € / 1ud
  • Soria Natural Natusor 18 Malvasen , 20 filters
    -10%

    Soria Natural Natusor 18 Malvasen, 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,78 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €3,78 Normaalihinta €4,20
    Säästät: -€0,42
    0,19 € / 1ud
  • Soria Natural Natusor 22 Aerofane , 20 filters
    -10%

    Soria Natural Natusor 22 Aerofane, 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,92 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,92 Normaalihinta €4,35
    Säästät: -€0,43
    0,2 € / 1ud
  • Soria Natural Sen , 20 filters
    -10%

    Soria Natural Sen, 20 suodatinta

    Normaalihinta €3,33 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €3,33 Normaalihinta €3,70
    Säästät: -€0,37
    0,17 € / 1ud
  • Soria Natural Extract Orange Blossom S Xxi , 50 ml
    -10%

    Soria Natural Oranssikukkauute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €13,05 26,1 € / 100ml
    Alennushinta €13,05 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€1,45
    26,1 € / 100ml
  • Soria Natural Ginseng Black Bio , 24 capsules
    -10%

    Soria Natural Luomumusta ginseng, 24 kapselia

    Normaalihinta €23,39 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €23,39 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€2,60
    0,97 € / 1ud
  • Soria Natural Calory Brake , 24 tablets of 1000 mg
    -10%

    Soria Natural Calory Brake, 24 tablettia à 1000 mg

    Normaalihinta €18,77 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €18,77 Normaalihinta €20,85
    Säästät: -€2,08
    0,78 € / 1ud
  • Soria Natural Verde Artichoke S Xxi , 80 capsules of 500 mg
    -10%

    Soria Natural Verde Alcachofa S Xxi, 80 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €19,35 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €19,35 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€2,15
    0,24 € / 1ud
  • Soria Natural 3-S Fenugreek 690 Mg Extended Release , 30 capsules
    -10%

    Soria Natural 3-S Alholvas 690 mg, pitkävaikutteinen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,45 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,45 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,50
    0,45 € / 1ud
  • Soria Natural 14-S Dandelion 400Mg , 30 capsules
    -10%

    Soria Natural 14-S Puhdistusjuuri 400 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,71 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,71 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,19
    0,36 € / 1ud
  • Soria Natural Boldo 600 Mg , 60 tablets of 600 mg
    -10%

    Soria Natural Boldo 600 mg, 60 tablettia à 600 mg

    Normaalihinta €11,25 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,25 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€1,25
    0,19 € / 1ud
  • Soria Natural Spirulina , 60 tablets
    -10%

    Soria Natural Spirulina, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,58 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,58 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€1,17
    0,18 € / 1ud
  • Soria Natural Probienci , 18 tablets
    -10%

    Soria Natural Probienci, 18 tablettia

    Normaalihinta €19,76 1,1 € / 1ud
    Alennushinta €19,76 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€2,19
    1,1 € / 1ud
  • Sotya Vitamin E High Potency , 100 capsules of 500 mg
    -18%

    Sotya E-vitamiini, erittäin tehokas, 100 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €6,40 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€1,39
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Super Vitamin D3 3000Ui 400Mg , 90 capsules
    -5%

    Sotya Super Vitamiini D3 3000 IU 400 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €5,50 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,29
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Melatonin Complex 60 Capsules
    -37%

    Sotya Melatonina Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €3,40 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,38
    Säästät: -€1,98
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Pollen 100 Tablets
    -35%

    Sotya Polen 100 tablettia

    Normaalihinta €2,50 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,83
    Säästät: -€1,33
    0,03 € / 1ud
  • Sotya V-Fos, 100 tablettia à 700 mg
    -8%

    Sotya V-Fos, 100 tablettia à 700 mg

    Normaalihinta €3,80 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,31
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Boldo Extract 50Ml.
    -26%

    Sotya Boldo-uute 50 ml.

    Normaalihinta €5,00 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€1,74
    10,0 € / 100ml
  • Sotya Hevosenhäntäuute 50 ml.
    -40%

    Sotya Hevosenhäntäuute 50 ml.

    Normaalihinta €4,20 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €7,02
    Säästät: -€2,82
    8,4 € / 100ml
  • Sotya Dandelion Extract 50Ml.
    -39%

    Sotya-puhdistettu maitojuuriuute 50 ml.

    Normaalihinta €4,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,55
    Säästät: -€2,55
    8,0 € / 100ml
  • Sotya Passionflower Extract 50Ml.
    -27%

    Sotya Passiflora-uute 50 ml.

    Normaalihinta €5,20 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,13
    Säästät: -€1,93
    10,4 € / 100ml
  • Sotya Hypericum Extract 50Ml.
    -38%

    Sotya Hypericum-uute 50 ml.

    Normaalihinta €4,70 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €7,60
    Säästät: -€2,90
    9,4 € / 100ml