• Equisalud Vibroextract Water , 50 ml
-15%

Equisalud Vibroextract Agua, 50 ml

SKU-koodiEQ8436003021568
Equisalud Vibroextract Agua on kasviperäinen valmiste, joka on tarkoitettu virtsateiden ja munuaisten hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten koivua, hevoshäntää ja voikukkaa, jotka auttavat ylläpitämään näiden elinten terveyttä. Tämä 50 ml:n nestemäinen uute on helppo ottaa ja sitä voidaan käyttää täydentävänä hoitona virtsateiden ongelmiin.
Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €26,82
Säästät: -€4,12
45,4 € / 100ml
Equisalud Vibroextract Water , 50 ml
Equisalud Vibroextract Agua, 50 ml
Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €26,82
Säästät: -€4,12
45,4 € / 100ml

 

 
Equisalud Vibroextract Agua on kasviperäinen valmiste, jota käytetään virtsateiden ja munuaisten hoitoon. Se on saatavana 50 ml:n pullossa, ja sitä käytetään edistämään näiden elinten terveyttä ja asianmukaista toimintaa.