• Equisalud Ext.Passionflower 31Ml.
-33%

Equisalud Ext. Pasiflora 31 ml.

SKU-koodiEQ8436003021377
Equisalud Ext.Pasiflora 31 ml on luonnontuote, joka on kehitetty lievittämään ahdistusta, unettomuutta ja hermostuneisuutta. Se sisältää pasiflora-uutetta, joka on tunnettu rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi olla luonnollinen vaihtoehto niille, jotka haluavat rauhoittaa mieltään ja edistää syvää unta.
Normaalihinta €9,31 30,03 € / 100ml
Alennushinta €9,31 Normaalihinta €13,97
Säästät: -€4,66
30,03 € / 100ml
Loppuunmyyty
Equisalud Ext.Passionflower 31Ml.
Equisalud Ext. Pasiflora 31 ml.
Normaalihinta €9,31 30,03 € / 100ml
Alennushinta €9,31 Normaalihinta €13,97
Säästät: -€4,66
30,03 € / 100ml

 

 
Equisalud Ext.Pasiflora 31 ml on tuote, jonka pääainesosana on pasiflora-uute. Pasiflora on kasvi, joka tunnetaan rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään ahdistukseen, unettomuuteen ja hermostuneisuuteen liittyvien ongelmien hoitoon. Passiflora auttaa rauhoittamaan mieltä ja hermostoa, edistää rentoutumista ja parantaa unen laatua. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka kärsivät stressistä, liiallisesta hermostuneisuudesta tai nukahtamisvaikeuksista. On suositeltavaa noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen käyttöä.

Käyttöohjeet

Equisalud Ext.Pasiflora 31 ml:n käyttöohje on ottaa 1–2 ml laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä. Sitä suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On kuitenkin tärkeää tutustua tuotteen erityisohjeisiin ja noudattaa valmistajan ohjeita.

Ainesosat

Equisalud Ext.Pasiflora 31 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine on pasiflora.