Kokoelma:

Phytotherapy

  • Equisalud Holofit Helikopil 180 Capsules
    -33%

    Equisalud Holofit Helikopil 180 kapselia

    Normaalihinta €88,59 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €88,59 Normaalihinta €132,90
    Säästät: -€44,31
    0,49 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Astaxanthin 180 Capsules
    -38%

    Equisalud Holofit Astaksantiini 180 kapselia

    Normaalihinta €125,60 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €125,60 Normaalihinta €203,86
    Säästät: -€78,26
    0,7 € / 1ud
  • Equisalud Ayurveda Shatavari , 180 capsules
    -15%

    Equisalud Ayurveda Shatavari, 180 kapselia

    Normaalihinta €44,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €44,80 Normaalihinta €52,78
    Säästät: -€7,98
    0,25 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Hepaclean 50 Capsules
    -38%

    Equisalud Holomega Hepaclean 50 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €39,67
    Säästät: -€15,27
    0,49 € / 1ud
  • Equisalud Holodermix 50 Capsules
    -17%

    Equisalud Holodermix 50 kapselia

    Normaalihinta €24,50 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €29,38
    Säästät: -€4,88
    0,49 € / 1ud
  • Equisalud Shoyosan 50 Capsules
    -37%

    Equisalud Shoyosan 50 kapselia

    Normaalihinta €27,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €43,96
    Säästät: -€16,36
    0,55 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Longlife 180 Capsules
    -32%

    Equisalud Holomega Longlife 180 kapselia

    Normaalihinta €172,56 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €172,56 Normaalihinta €254,14
    Säästät: -€81,58
    0,96 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Glucaforte Plus 50 Capsules
    -25%

    Equisalud Holomega Glucaforte Plus 50 kapselia

    Normaalihinta €30,98 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €30,98 Normaalihinta €41,30
    Säästät: -€10,32
    0,62 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Holomsm 50 Capsules
    -38%

    Equisalud Holomega Holomsm 50 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €32,41
    Säästät: -€12,21
    0,4 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Multipro 50 Capsules
    -46%

    Equisalud Holomega Multipro 50 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €49,85
    Säästät: -€22,85
    0,54 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Lysine 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega L-lysiini 180 kapselia

    Normaalihinta €37,80 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €37,80 Normaalihinta €62,39
    Säästät: -€24,59
    0,21 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Proline 180 Capsules
    -38%

    Equisalud Holomega L-proliini 180 kapselia

    Normaalihinta €65,20 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €65,20 Normaalihinta €105,93
    Säästät: -€40,73
    0,36 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Gaba Plus 180 Capsules
    -6%

    Equisalud Holomega Gaba Plus 180 kapselia

    Normaalihinta €72,27 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €72,27 Normaalihinta €76,48
    Säästät: -€4,21
    0,4 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Tryptophan 180 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega L-tryptofaani 180 kapselia

    Normaalihinta €51,20 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €83,36
    Säästät: -€32,16
    0,28 € / 1ud
  • Equisalud Holofungi Polyporus 180 Capsules
    -20%

    Equisalud Holofungi Polyporus 180 kapselia

    Normaalihinta €110,49 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €110,49 Normaalihinta €137,67
    Säästät: -€27,18
    0,61 € / 1ud
  • Equisalud Holofungi Reishi 180 Capsules
    -7%

    Equisalud Holofungi Reishi 180 kapselia

    Normaalihinta €127,50 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €127,50 Normaalihinta €137,67
    Säästät: -€10,17
    0,71 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Vitex 180 Capsules
    -37%

    Equisalud Holofit Vitex 180 kapselia

    Normaalihinta €51,10 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €51,10 Normaalihinta €81,16
    Säästät: -€30,06
    0,28 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Shilajit 180 Capsules
    -38%

    Equisalud Holomega Shilajit 180 kapselia

    Normaalihinta €120,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €120,00 Normaalihinta €194,71
    Säästät: -€74,71
    0,67 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Maca 180 Capsules
    -37%

    Equisalud Holofit Maca 180 kapselia

    Normaalihinta €50,10 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €50,10 Normaalihinta €79,68
    Säästät: -€29,58
    0,28 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Spirulina 180 Capsules
    -37%

    Equisalud Holofit Spirulina 180 kapselia

    Normaalihinta €40,10 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €40,10 Normaalihinta €63,65
    Säästät: -€23,55
    0,22 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Schisandra , 50 capsules
    -13%

    Equisalud Holofit Schisandra, 50 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €33,13
    Säästät: -€4,33
    0,58 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Threonine 50 Capsules
    -37%

    Equisalud Holomega L-treoniini 50 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €31,13
    Säästät: -€11,63
    0,39 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Longlife 50 Capsules
    -35%

    Equisalud Holomega Longlife 50 kapselia

    Normaalihinta €51,23 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €51,23 Normaalihinta €79,42
    Säästät: -€28,19
    1,02 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Tetrasod (Microalgae Tetraselmis Chuii) , 180 capsules
    -5%

    Equisalud Holofit Tetrasod (Tetraselmis chuii -mikrolevä), 180 kapselia

    Normaalihinta €78,50 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €78,50 Normaalihinta €82,63
    Säästät: -€4,13
    0,44 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Hepaclean 180 Capsules
    -37%

    Equisalud Holomega Hepaclean 180 kapselia

    Normaalihinta €79,90 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €79,90 Normaalihinta €126,94
    Säästät: -€47,04
    0,44 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Chlorophyll 180 Capsules
    -34%

    Equisalud Holofit Klorofylli 180 kapselia

    Normaalihinta €67,09 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €67,09 Normaalihinta €101,53
    Säästät: -€34,44
    0,37 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Berberine With Lipoic Acid 180 Capsules
    -36%

    Equisalud Holomega Berberiini ja lipoiinihappo 180 kapselia

    Normaalihinta €93,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €93,30 Normaalihinta €145,97
    Säästät: -€52,67
    0,52 € / 1ud
  • Equisalud Holoextract Viscum Album (Muerdago) 50Ml.
    -12%

    Equisalud Holoextract Viscum Album (misteli) 50 ml.

    Normaalihinta €21,70 43,4 € / 100ml
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €24,60
    Säästät: -€2,90
    43,4 € / 100ml
  • Equisalud Holoextract Valerian 50Ml.
    -35%

    Equisalud Holoextract Valeriana 50 ml.

    Normaalihinta €16,15 32,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,15 Normaalihinta €24,97
    Säästät: -€8,82
    32,3 € / 100ml
  • Equisalud Holoextract Menodiet 50Ml.
    -40%

    Equisalud Holoextract Menodiet 50 ml.

    Normaalihinta €15,10 30,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €24,97
    Säästät: -€9,87
    30,2 € / 100ml