• Equisalud Oligogluco-P Phosphorus 30Ml.
-37%

Equisalud Oligogluco-P Fosforo 30 ml.

SKU-koodiEQ8436003022336
Equisalud Oligogluco-P Fosforo 30 ml on ravintolisä, joka sisältää fosforin hivenaineita. Nämä hivenaineet ovat välttämättömiä immuunijärjestelmän moitteettomalle toiminnalle. Tämä tuote voi auttaa vahvistamaan kehon puolustuskykyä ja parantamaan immuunivastetta. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.
Normaalihinta €9,00 30,0 € / 100ml
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €14,21
Säästät: -€5,21
30,0 € / 100ml
Equisalud Oligogluco-P Phosphorus 30Ml.
Equisalud Oligogluco-P Fosforo 30 ml.
Normaalihinta €9,00 30,0 € / 100ml
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €14,21
Säästät: -€5,21
30,0 € / 100ml

 

 
Equisalud Oligogluco-P Fosforo 30 ml on ravintolisä, joka sisältää hivenaineita, tässä tapauksessa fosforia. Fosfori on välttämätön mineraali immuunijärjestelmän asianmukaiselle toiminnalle sekä luiden ja lihasten terveydelle. Tätä tuotetta käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen ja yleisen terveyden parantamiseen. On suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Käyttöohjeet

Equisalud Oligogluco-P Fosforo 30 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna puoleen lasilliseen vettä kerran päivässä. Suositellaan ottamaan se mieluiten tyhjään vatsaan tai erillään aterioista. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä. Jos sinulla on jokin sairaus tai käytät muita lääkkeitä, on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.

Ainesosat

Equisalud Oligogluco-P Fosforo 30 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine on fosfori.