Kokoelma:

Phytotherapy

  • Bioforce Santasapine Syrup , 200 ml
    -17%

    Bioforce Santasapina -siirappi, 200 ml

    Normaalihinta €14,80 7,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,85
    Säästät: -€3,05
    7,4 € / 100ml
  • Biodes Manasul Instant Diet & Detox 4 Gr , 24 sticks
    -17%

    Biodes Manasul Instant Diet & Detox 4 g, 24 pussia

    Normaalihinta €7,70 192,5 € / 100gr
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,33
    Säästät: -€1,63
    192,5 € / 100gr
  • Biodes Collagen With Magnesium + Hyaluronic Acid, 250 tablets
    -18%

    Biodes-kollageeni, magnesiumia ja hyaluronihappoa, 250 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€2,61
    0,05 € / 1ud
  • Bio3 Flat Belly Flat Belly 24 Soluble Sticks
    -14%

    Bio3 Litteä vatsa 24 liukenevaa pikkupalaa

    Normaalihinta €15,10 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€2,38
    0,63 € / 1ud
  • Bio3 Organic Green Tea 1.8 G 25 Filters
    -25%

    Bio3 Luonnonmukainen vihreä tee 1,8 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €3,80 211,11 € / 100gr
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,10
    Säästät: -€1,30
    211,11 € / 100gr
  • Bio3 Pu-Erh Red Tea 1.5 G 25 Filters
    -12%

    Bio3 Punainen Pu-Erh-tee 1,5 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €4,10 273,33 € / 100gr
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,68
    Säästät: -€0,58
    273,33 € / 100gr
  • Bio3 Pu-Erh Red Tea 1.5 G 100 Filters
    -12%

    Bio3 Punainen Pu-Erh-tee 1,5 g, 100 suodatinta

    Normaalihinta €14,60 973,33 € / 100gr
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,55
    Säästät: -€1,95
    973,33 € / 100gr
  • Bio3 Ceylon Tea 1.5 G 25 Filters
    -25%

    Bio3 Ceylon-tee 1,5 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €2,40 160,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,22
    Säästät: -€0,82
    160,0 € / 100gr
  • Bio3 White Tea 2 G 25 Filters
    -13%

    Bio3 Valkoinen tee 2 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €6,00 300,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,91
    Säästät: -€0,91
    300,0 € / 100gr
  • Bio3 Organic Pennyroyal Mint 1.5 G 25 Filters
    -30%

    Bio3 Poleo Menta, luomutuote, 1,5 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €2,50 166,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€1,08
    166,67 € / 100gr
  • Bio3 Organic Chamomile 25 Filters x 1,5 grams
    -27%

    Bio3 Luomukamomilla 25 suodatinta x 1,5 g

    Normaalihinta €2,40 160,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,30
    Säästät: -€0,90
    160,0 € / 100gr
  • Bio3 Chamomile with Aniseed 1.4 G 25 Filters
    -21%

    Bio3 Kamomilla ja anis 1,4 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €2,30 164,29 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €2,90
    Säästät: -€0,60
    164,29 € / 100gr
  • Bio3 Collagen + Hyaluronic Acid + Magnesium Forte Bottle 360 g
    -19%

    Bio3 Kollageeni + hyaluronihappo + magnesium forte, 360 g:n purkki

    Normaalihinta €18,30 5,08 € / 100gr
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €22,55
    Säästät: -€4,25
    5,08 € / 100gr
  • Bio 3 Collagen + Hyaluronic Acid + Magnesium Forte 30 sachets
    -11%

    Bio 3 Kollageeni + hyaluronihappo + magnesium forte 30 annospussia

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€2,63
    0,72 € / 1ud
  • Biform Green Power , 500 ml
    -14%

    Biform Poder Verde, 500 ml

    Normaalihinta €22,40 4,48 € / 100ml
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €26,16
    Säästät: -€3,76
    4,48 € / 100ml
  • Biform Power Red , 500 ml
    -8%

    Biform Poder Rojo, 500 ml

    Normaalihinta €23,00 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €24,87
    Säästät: -€1,87
    4,6 € / 100ml
  • Biform Plants & Algae, 60 Capsules
    -35%

    Biform Kasvit ja levät, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€9,46
    0,3 € / 1ud
  • Biform Mega Burn, 60 Capsules
    -17%

    Biform Mega Burn, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €33,72
    Säästät: -€5,72
    0,47 € / 1ud
  • Biform Drainage Activator, 250 Ml
    -7%

    Biform Drenaje Activador, 250 ml

    Normaalihinta €15,30 6,12 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€1,23
    6,12 € / 100ml
  • Biform 50+ Flat Belly Expert, 48 Capsules
    -22%

    Biform 50+ Vientre Plano Expert, 48 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,09
    Säästät: -€4,29
    0,31 € / 1ud
  • Bie3 Varicose Veins and Tired Legs 1.8 g 25 Filters
    -5%

    Bie3 Suonikohjut ja väsyneet jalat 1,8 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €4,40
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
  • Bie3 Intestinal Transit 25 Filters
    -17%

    Bie3 Suoliston toiminta 25 suodatinta

    Normaalihinta €5,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,39
    Säästät: -€1,09
    0,21 € / 1ud
  • Bie3 Andean Lime Blossom Ecological Flower 1.5 G 25 Filters
    -5%

    Bie3 Tila Andina Flor Ecologica 1,5 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €4,40
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,23
  • Bie3 Forest Fruit Tea 25 Filters x 1,5 grams
    -35%

    Bie3 Metsämarjatee 25 suodatinta x 1,5 g

    Normaalihinta €2,30 153,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,52
    Säästät: -€1,22
    153,33 € / 100gr
  • Bie3 Rooibos with Orange 1.5 G 25 Filters
    -29%

    Bie3 Rooibos ja appelsiini 1,5 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €3,50 233,33 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,91
    Säästät: -€1,41
    233,33 € / 100gr
  • Bie3 Relax 1.5 G 25 Filters
    -17%

    Bie3 Relax 1,5 g, 25 suodatinta

    Normaalihinta €5,30 353,33 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,39
    Säästät: -€1,09
    353,33 € / 100gr
  • Bie3 Echinacea Naturcaps 500 mg 80 capsules
    -24%

    Bie3 Echinacea Naturcaps 500 mg 80 kapselia

    Normaalihinta €9,90
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,97
    Säästät: -€3,07
  • Bie3 Echinacea Flu and Colds1.5 G 25 Filters
    -7%

    Bie3 Echinacea flunssa ja vilustuminen 1,5 g 25 suodatinta

    Normaalihinta €4,80 320,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€0,36
    320,0 € / 100gr
  • Bie3 Diet Solution with Svetol and Biotin 4 g 24 sachets
    -5%

    Bie3 Diet Solution, sisältää Svetolia ja biotiinia, 4 g, 24 annospussia

    Normaalihinta €11,40
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
  • Bie3 Special Smoking Decongestant 1.5 G 25 F
    -9%

    Bie3 Tukkoisuutta lievittävä valmiste, erityisesti tupakoitsijoille, 1,5 g, 25 kpl

    Normaalihinta €4,20 280,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,43
    280,0 € / 100gr