Kokoelma:

Phytotherapy

  • Aquilea Vitamin C + Zinc, 14 Effervescent Tablets
    -7%

    Aquilea C-vitamiini + sinkki, 14 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €8,10 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,74
    Säästät: -€0,64
    0,58 € / 1ud
  • Aquilea Vitamin C + Zinc 28, Effervescent Tablets
    -32%

    Aquilea C-vitamiini + sinkki 28, poreilevat tabletit

    Normaalihinta €9,90 9,9 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,65
    Säästät: -€4,75
    9,9 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, 60 Two-Layer Tablets
    -33%

    Aquilea Sueño, 60 kaksikerroksista tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,45
    Säästät: -€7,45
    0,25 € / 1ud
  • Aquilea Instant Sleep 25 sachets
    -16%

    Aquilea Sueño Instant 25 annospussia

    Normaalihinta €7,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€1,48
    0,3 € / 1ud
  • Aquilea Sleep Express 12 ml
    -20%

    Aquilea Sueño Express 12 ml

    Normaalihinta €9,90 82,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,42
    82,5 € / 100ml
  • Aquilea Sueño Descanso Pack 4 x 30 tablets (7% discount.)
    -27%

    Aquilea Sueño Descanso -pakkaus, 4 x 30 tablettia (7 % alennus)

    Normaalihinta €41,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €41,10 Normaalihinta €56,20
    Säästät: -€15,10
    0,34 € / 1ud
  • Aquilea Sueño Gummies Forte, 60 kappaletta
    -38%

    Aquilea Sueño Gummies Forte, 60 kappaletta

    Normaalihinta €17,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €28,23
    Säästät: -€10,63
    0,29 € / 1ud
  • Aquilea Sleep , 30 gummies
    -24%

    Aquilea Sueño, 30 purukumia

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,85
    Säästät: -€3,55
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Saciante, 15 drinkable sticks
    -15%

    Aquilea Saciante, 15 juotavaa annospussia

    Normaalihinta €10,70 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€1,93
    0,71 € / 1ud
  • Aquilea Breathe Spray 20ml
    -14%

    Aquilea Respira -suihke 20 ml

    Normaalihinta €8,60 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,99
    Säästät: -€1,39
    43,0 € / 100ml
  • Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets
    -15%

    Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 tablettia

    Normaalihinta €13,42 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,42 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€2,37
    0,45 € / 1ud
  • Aquilea Prostate 30 capsules
    -16%

    Aquilea Prostate 30 kapselia

    Normaalihinta €12,00
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€2,21
  • Aquilea Propolis Spray 50 ml
    -22%

    Aquilea Propolis-suihke 50 ml

    Normaalihinta €8,20 16,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,49
    Säästät: -€2,29
    16,4 € / 100ml
  • Aquilea Propolis Syrup 150 ml
    -18%

    Aquilea Propolis -siirappi 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€1,92
  • Aquilea Light Legs, 60 tablets
    -26%

    Aquilea Piernas Ligeras, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,71
    Säästät: -€6,31
    0,31 € / 1ud
  • Aquilea Light Legs Gel 100 ml
    -7%

    Aquilea Kevyet jalat -geeli 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€0,97
    12,5 € / 100ml
  • Aquilea Omega 3 Forte, 90 capsules
    -28%

    Aquilea Omega 3 Forte, 90 kapselia

    Normaalihinta €15,30
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €21,34
    Säästät: -€6,04
  • Aquilea Mucus -siirappi 200 ml
    -26%

    Aquilea Mucus -siirappi 200 ml

    Normaalihinta €9,30 4,65 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,58
    Säästät: -€3,28
    4,65 € / 100ml
  • Aquilea Chamomile Digestive Properties Infusion 20 Sachets
    -9%

    Aquilea Manzanilla – ruoansulatusta edistävä yrttitee, 20 pussia

    Normaalihinta €4,20 4,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,43
    4,2 € / 1ud
  • Aquilea Infusions Tranquillity, 40 Sachets
    -10%

    Aquilea Rauhoittavat yrttiteet, 40 pussia

    Normaalihinta €7,40 7,4 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,81
    7,4 € / 1ud
  • Aquilea Infusions Tranquillity, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Rauhoittavat yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,37
    5,0 € / 1ud
  • Aquilea Infusions Drainage, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea-yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €4,20
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,33
  • Aquilea Boldo Infusions 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Boldo-yrttiteet 20 pussia

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,89
    Säästät: -€0,29
    3,6 € / 1ud
  • Aquilea Infusions Aquitens, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Infusiones Aquitens, 20 pussia

    Normaalihinta €5,82 5,82 € / 1ud
    Alennushinta €5,82 Normaalihinta €6,25
    Säästät: -€0,43
    5,82 € / 1ud
  • Aquilea Gas Flat Belly Infusions, 20 Sachets
    -9%

    Aquilea Gases Vientre Plano -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €4,10
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,43
  • Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules
    -15%

    Aquilea Gases Forte kasvikarbon, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,66 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,66 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€2,59
    0,24 € / 1ud
  • Aquilea Throat 20 tablets
    -13%

    Aquilea Garganta 20 tablettia

    Normaalihinta €7,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,72
    Säästät: -€1,12
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Enrelax Valerian, 20 Sachets
    -22%

    Aquilea Enrelax Valeriana, 20 pussia

    Normaalihinta €5,10 5,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,55
    Säästät: -€1,45
    5,1 € / 1ud
  • Aquilea Enrelax Valerian + Hawthorn + Passionflower, 84 capsules
    -28%

    Aquilea Enrelax Valeriana + valkoinen orapihlaja + passiflora, 84 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,55
    Säästät: -€3,75
    0,12 € / 1ud
  • Aquilea Enrelax Valerian + valkoinen orapihlaja + passiflora, 48 kapselia
    -5%

    Aquilea Enrelax Valerian + valkoinen orapihlaja + passiflora, 48 kapselia

    Normaalihinta €7,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,11
    Säästät: -€0,41
    0,16 € / 1ud