• Biform Power Red , 500 ml
-8%

Biform Poder Rojo, 500 ml

SKU-koodiBI3175681187832
500 ml:n nestemäinen Biform Poder Rojo -valmiste, joka on valmistettu kasviperäisistä ainesosista ja antioksidanteista.
Normaalihinta €23,00 4,6 € / 100ml
Alennushinta €23,00 Normaalihinta €24,87
Säästät: -€1,87
4,6 € / 100ml
Biform Power Red , 500 ml
Biform Poder Rojo, 500 ml
Normaalihinta €23,00 4,6 € / 100ml
Alennushinta €23,00 Normaalihinta €24,87
Säästät: -€1,87
4,6 € / 100ml

 

 

Mikä on Biform Poder Rojo, 500 ml?

Biform Poder Rojo -nestevalmiste, 500 ml, joka on valmistettu kasviperäisistä ainesosista ja antioksidanteista.

Koostumus ja ominaisuudet

  • Biform Poder Rojo -nestevalmiste, 500 ml, joka on valmistettu kasviperäisistä ainesosista ja antioksidanteista.
  • Pakkauskoko: 500 ml.

Käyttöohje

Ota pakkauksessa mainittu päivittäinen annos, mieluiten veden kanssa ja aterian yhteydessä, jos valmistaja niin suosittelee. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka haluavat täydentää ruokavaliotaan tuotteen käyttötarkoituksen mukaisella valmisteella.

Varoitukset ja säilytys

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Säilytä lasten ulottumattomissa. Ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos olet raskaana, imetät, sairastat jotain tai käytät lääkkeitä.