Kokoelma:

Phytotherapy

  • Bonusan Pea 400 , 90 capsules
    -24%

    Bonusan Pea 400, 90 kapselia

    Normaalihinta €63,20 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €63,20 Normaalihinta €82,99
    Säästät: -€19,79
    0,7 € / 1ud
  • Bonusan Omega-3 Krill Oil , 60 pearls
    -16%

    Bonusan Omega-3-krillöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €39,99
    Säästät: -€6,59
    0,56 € / 1ud
  • Bonusan Multi Pro Gluco Active , 120 tablets
    -16%

    Bonusan Multi Pro Gluco Activo, 120 tablettia

    Normaalihinta €57,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €57,00 Normaalihinta €67,99
    Säästät: -€10,99
    0,48 € / 1ud
  • Bonusan Lactoferrin Cln® 300 , 60 capsules
    -20%

    Bonusan Lactoferrina Cln® 300, 60 kapselia

    Normaalihinta €64,10 1,07 € / 1ud
    Alennushinta €64,10 Normaalihinta €79,99
    Säästät: -€15,89
    1,07 € / 1ud
  • Bonusan Lactoferrin Cln® 150 , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Lactoferrina Cln® 150, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,40 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €39,40 Normaalihinta €51,99
    Säästät: -€12,59
    0,66 € / 1ud
  • Bonusan Gsh Glutathione 100 , 60 capsules
    -22%

    Bonusan Gsh Glutation 100, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€7,69
    0,46 € / 1ud
  • Bonusan Gastrozym , 90 capsules
    -24%

    Bonusan Gastrozym, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,00 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €32,99
    Säästät: -€7,99
    0,28 € / 1ud
  • Bonusan Curcuma Logan Extract , 60 capsules
    -21%

    Bonusan Curcuma Logan -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €39,60 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €49,99
    Säästät: -€10,39
    0,66 € / 1ud
  • Bonusan Crocus Sativus Extract , 60 capsules
    -14%

    Bonusan Crocus Sativus -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €38,99
    Säästät: -€5,59
    0,56 € / 1ud
  • Bonusan Cpni - 1U , 60 capsules
    -5%

    Bonusan Cpni – 1U, 60 kapselia

    Normaalihinta €45,20 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €45,20 Normaalihinta €47,58
    Säästät: -€2,38
    0,75 € / 1ud
  • Bonusan Choline 400 Complex , 90 tablets
    -22%

    Bonusan Colina 400 Complex, 90 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €26,99
    Säästät: -€5,89
    0,23 € / 1ud
  • Bonusan Coenzyme Q10 50 , 60 pearls
    -12%

    Bonusan Koentsyymi Q10 50, 60 kapselia

    Normaalihinta €32,60 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €36,99
    Säästät: -€4,39
    0,54 € / 1ud
  • Bonusan Cimicifuga Racemosa Extract , 60 capsules
    -24%

    Bonusan Cimicifuga racemosa -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €26,99
    Säästät: -€6,39
    0,34 € / 1ud
  • Bonusan Oregano Oil , 60 pearls
    -24%

    Bonusan Villi-oreganoöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€7,59
    0,41 € / 1ud
  • BOIRON Magnesium Duo Yö, 30 kapselia
    -5%

    BOIRON Magnesium Duo Yö, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€0,63
    0,4 € / 1ud
  • Black Bee Syrup Tus 220ml
    -41%

    Black Bee -siirappi Tus 220 ml

    Normaalihinta €8,20 3,73 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €13,86
    Säästät: -€5,66
    3,73 € / 100ml
  • Bisolherbal 3-in-1 Sugar-Free Syrup, 100 ml Bottle
    -13%

    Bisolherbal 3-in-1 sokeriton siirappi, 100 ml:n pullo

    Normaalihinta €13,50 11,25 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,08
    11,25 € / 100ml
  • Biotona Acai Powder Acai Raw Power, 200 Gr
    -36%

    Biotona Acai-jauhe Acai Raw Power, 200 g

    Normaalihinta €30,00 15,0 € / 100gr
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €46,91
    Säästät: -€16,91
    15,0 € / 100gr
  • Bioserum Varimore, 30 Capsules
    -21%

    BioSérum Varimore, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €26,10
    Säästät: -€5,50
    0,69 € / 1ud
  • Bioserum Tensionorm, 30 Capsules
    -23%

    BioSérum Tensionorm, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,37
    Säästät: -€3,77
    0,42 € / 1ud
  • Bioserum Propolvir 30 tablets
    -36%

    BioSérum Propolvir 30 tablettia

    Normaalihinta €11,70
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€6,62
  • Bioserum Migrafine Plus, 30 Capsules
    -27%

    BioSérum Migrafine Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,90 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,64
    Säästät: -€4,74
    0,43 € / 1ud
  • Bioserum Metasulin , 60 capsules
    -9%

    BioSérum Metasulin, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,12
    Säästät: -€2,12
    0,35 € / 1ud
  • Bioserum Litrip, 30 Capsules
    -31%

    BioSérum Litrip, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€6,57
    0,5 € / 1ud
  • Bioserum Litrip Gasseri, 30 Capsules
    -26%

    BioSérum Litrip Gasseri, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €23,83
    Säästät: -€6,23
    0,59 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom 1 Hb, 250 ml
    -22%

    BioSérum Herbetom 1 Hb, 250 ml

    Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,08
    Säästät: -€3,78
    5,32 € / 100ml
  • Bioserum Candismic Plus , 30 capsules
    -17%

    BioSérum Candismic Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€2,99
    0,49 € / 1ud
  • Bioserum Aminikum , 180 capsules
    -30%

    BioSérum Aminikum, 180 kapselia

    Normaalihinta €38,90 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €38,90 Normaalihinta €55,33
    Säästät: -€16,43
    0,22 € / 1ud
  • Bioserum Alerbalance , 250 ml
    -21%

    BioSérum Alerbalance, 250 ml

    Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€4,10
    6,2 € / 100ml
  • Bional V-Nal , 40 capsules
    -17%

    Bional V-Nal, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,61
    Säästät: -€3,41
    0,43 € / 1ud